موافقت دولت چین با اعطای بورس در مقاطع تحصیلات تكمیلی

موافقت دولت چین با اعطای بورس در مقاطع تحصیلات تكمیلی این با من: دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تكمیلی، بخصوص دكتری در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ موافقت نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، با عنایت به اقدامات بعمل آمده و پیرو مذاكرات صورت گرفته، دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تكمیلی، بخصوص دكتری در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۱۸ موافقت نمود.
بر همین اساس و بنا به سیاست های اعطایی بورس دول، علاقمندان می توانند با رجوع به آدرس های اینترنتی: www.CSC.EDU.cn/studyinchina، http: //www.csc.edu.cn/laihua و http: //www.campuschina.org نسبت به كسب اطلاعات و ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی ( edd.behdasht.gov.ir )، اقدام نمایند.
پس از ثبت نام در سامانه مذكور، ضروریست متقاضیان فرم اطلاعات متقاضیان بورس دول را تكمیل كرده و سپس به دبیرخانه بورس دولت های خـارجی اداره كل بورس و اعـزام دانشجــویـان به آدرس پسـت الكترونیـكی bdiri@saorg.ir ارسال نمایند.
متقاضیان تا پایـان وقـت اداری ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ برابر با ۱۱ مارس ۲۰۱۸ فرصت دارند. بدیهی است بعد از آخر مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ضمنا ضروریست متقاضیان، مدارك را بصورت كامل ارسال كنند، بدیهی است به درخواست های دارای نقص ترتیب اثر داده نخواهد شد. همینطور این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقبا اعلام خواهد شد.
انتخاب متقاضیان برتر برپایه سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همینطور ارزیابی دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.
طبق سیاست های كلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و همینطور اصلاح ماده ۳۵ معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی درمورد متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفا محدود به دانشگاه های داخل كشور كرده است.
بنابراین بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم (كارشناسی و عمومی رشته های پزشكی) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی نیست. در سال جدید تحصیلی، امكان درخواست مرخصی حتی برای (یك یا دو ترم) وجود ندارد.

1396/12/13
17:22:21
5.0 / 5
4597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما