پیشنهاد تاسیس مركز مشاوره ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد

پیشنهاد تاسیس مركز مشاوره ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد این با من: رئیس شبكه زنان دانشمند جهان اسلام پیشنهاد كرد مركز مشاوره ازدواج برای دختران و پسران دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شود.به گزارش این با من به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد، طیبه ماهرو زاده رییس شبكه زنان دانشمند جهان اسلام در اولین نشست شورای سیاست گذاری تشكل های دانشگاهیان اظهار داشت: فعالیت دانشجویان مذهبی باید در شان افراد مذهبی باشد. فعالیت برای افراد غیر مذهبی یا خاكستری هم باید متناسب با روحیات آنان تعریف شود.
وی ادامه داد: متاسفانه مساله آرایش در بین دانشجویان دختر حالت زشتی گرفته است، باید برای دانشجویان تبیین شود كه دانشجویان خارجی چگونه هستند. باید برای آنان به صورت روانشناسانه و علمی توضیح دهیم كه قوانین دانشگاه باید رعایت شود.
ماهرو زاده خطاب به دانشجویان تشكل های دانشجویی، تصریح كرد: فعالان تشكل ها از نظر علمی و درسی باید سرآمد و به زبان های عربی و انگلیسی مسلط باشند تا بتوانند الگوی مناسبی برای سایر دانشجویان به شمار آیند.
رییس شبكه زنان دانشمند جهان اسلام، اذعان داشت: متاسفانه بعضی از اساتید خوب و خیلی علمی افكاری را سم پاشی می كنند كه مورد تایید ما نیست. شأن دانشگاه باید از جانب استادان و دانشجویان رعایت شود.
وی همینطور به انجمن اولیا و مربیان مدارس اشاره نمود و اضافه كرد: در زمانی كه دكتر زاهدی وزیر علوم بودند و بنده هم مشاور بودم به وی پیشنهاد دادم بهتر است مدلی نظیر انجمن اولیا و مربیان مدارس برای دانشگاه ها تعریف شود تا به خانواده ها درباره شرایط دانشجویان گزارش داده شود.
ماهرو زاده همینطور پیشنهاد كرد مركز مشاوره ازدواج برای دختران و پسران دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شود.

1396/10/29
18:31:23
5.0 / 5
4879
تگهای خبر: انجمن , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما