دانشگاه اراك میزبان كنفرانس های ملی جوش و بازرسی و آزمایش های غیرمخرب

دانشگاه اراك میزبان كنفرانس های ملی جوش و بازرسی و آزمایش های غیرمخرب این با من: هجدهمین كنفرانس ملی جوش و بازرسی و هفتمین كنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب 17 و 18 بهمن ماه سال جاری توسط انجمن جوشكاری و آزمایش های غیرمخرب ایران با همكاری دانشگاه اراك برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، هدف از برگزاری این دو كنفرانس تولید زمینه همكــاری به منظور برقراری ارتباط میان كلیه استادان، پژوهشگران و دست اندركاران صنعت جوشكاری و آزمایش های غیرمخرب عنوان شده است.
براساس تقویم برگزاری، آخرین مهلت ثبت نام جهت حضور در این كنفرانس دهم بهمن ماه و آخرین مهلت ارسال رساله یكم بهمن ماه اعلام شده است.
به گفته دكتر نعمت زاده دبیر اجرایی كنفرانس ملی جوش، هدف از برگزاری كنفرانس ملی جوش دستیابی به آخرین دستاوردهای در رابطه با صنعت جوش است تا بتوانیم از این دستاوردها جهت ارتقاء سطح علمی، پژوهشی و فناوری صنایع بیشترین بهره برداری را داشته باشیم.
وی در مورد تعداد مقالات دریافت شده اظهار داشت: حدود 140 مقاله به دبیرخانه كنفرانس رسیده است كه از این تعداد چیزی حدود 38 مقاله به صورت عرضه حضوری و چیزی در همین حدود به صورت پوستر پذیرش نهایی شده است.
دبیر اجرایی این كنفرانس با اشاره به دعوت از 4 میهمان ویژه خارجی جهت حضور در این كنفرانس اظهار نمود: دو نفر از میهمانان بعنوان شركای علمی و صنعتی شركت ماشین سازی اراك از كرواسی كه مقالات حضوری هم عرضه خواهند داد، بعنوان سخنران كلیدی سخنرانی خواهند كرد. یك میهمان هم از كشور پرتغال بعنوان عرضه دهنده كارگاه آموزشی و میهمان دیگری از كشور سوئد در این كنفرانس حاضر خواهند بود. تخصص همه میهمانان مدعو خارجی در زمینه رویكردهای فرایندهای نوین جوشكاری است.
نعمت زاده اضافه كرد: این كنفرانس حامیان ثابتی در هر سال دارد. دبیرخانه اصلی انجمن جوشكاری در اصفهان است و یك شعبه هم در تهران دارد و شركت كنترل فرایند، شركت آما، شركت ناظران یكتا و چندین شركت دیگر از حامیان این كنفرانس هستند. از استان مركزی هم شركت ماشین سازی، شركت آذرآب، پتروشیمی، لجور و خیلی از شركت های دیگر در زیرگروه های مختلف همكاری های لازم را انجام خواهد داد.
به گزارش این با من به نقل از ایسنا، پژوهش و فناوری در صنعت جوش و بازرسی، نقش جوش و بازرسی در بهبود كیفیت قطعات، تجهیزات و سازه های فلزی، جایگاه فناوری های جوشكاری در توسعه ایمنی و افزایش بهره وری صنایع كشور، روش های جدید بازرسی و انجام آزمایش های غیر مخرب در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع، سیستم های مدیریت كیفیت در صنعت جوش، بهره وری و تحول در صنایع كشور و جایگاه بازرسی و استفاده از كدها و استانداردها و استانداردسازی فعالیت های در رابطه با جوشكاری در توسعه ایمنی و افزایش بهره وری فعالیت های صنعتی كشور همچون محورهای كنفرانس ملی جوش و بازرسی است.
كدها، استانداردها و استانداردسازی، مدیریت و تكنولوژی نوین، پژوهش و توسعه فناوری، تصضمین كیفیت و كنترل كیفیت و آزمایش های غیر مخرب در صنایع تولید انرژی همچون محورهای كنفرانش ملی آزمایش های غیرمخرب است.1396/10/28
18:00:27
5.0 / 5
5033
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما