قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور:

تربیت دانشجویان دارای مهارت كارآفرینی

تربیت دانشجویان دارای مهارت كارآفرینی به گزارش این با من قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور به دنبال تربیت دانشجویانی می باشد كه در زمان فراغت از تحصیل دارای توان كارآفرینی باشند.به گزارش این با من به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور فارس، دكتر اكبری در سفر به شیراز ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: امروز نباید صرفا به آموزش های نظریه بسنده كنیم، بلكه باید با توسعه امكانات سخت افزاری، آزمایشگاهی و كارگاهی، زمینه را برای آموزش های كاربردی فراهم كنیم.

وی كه اعتقاد دارد دانشگاه پیام نور هم اینك دانشگاهی پیشرو است، اظهار داشت: تلاش های زیادی برای افزایش كیفیت تحصیلی و ارتقاء رضایت مندی دانشجویان انجام شده است.

اكبری كه در حاشیه بازدید از دانشگاه پیام نور شیراز صحبت می كرد، اظهار داشت: با وجود امكانات آزمایشگاهی و كارگاهی و تجهیزات مناسب آموزشی و پژوهشی در دانشگاه پیام نور شیراز، زمینه لازم برای افزایش مهارت كارآفرینی دانشجویان این دانشگاه فراهم شده است.

وی همینطور به بازدید سال قبل خود از دانشگاه پیام نور شیراز اشاره و افزود: طی یكسال گذشته فعالیت های بسیار خوبی برای توسعه فضای سبز و زیباسازی این دانشگاه انجام و این دانشگاه به یكی از دانشگاه های زیبای كشور تبدیل شده است.

قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور با اشاره به اینكه استفاده از گیاهان سازگار با محیط و مقاوم در برابر شرایط كم آبی، اهمیت زیبایی محیط دانشگاهی را یادآور و متذكر شد: بانشاط بودن محیط دانشگاه استاد و دانشجو را برای تحصیل و فراگرفتن علم دارای انگیزه خواهد نمود.

 

1396/08/26
18:31:37
5.0 / 5
4716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما