رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی:

تشكیل باشگاه مناظره كنندگان جوان در استان ها

تشكیل باشگاه مناظره كنندگان جوان در استان ها به گزارش این با من رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی تصریح كرد: باشگاه مناظره كنندگان جوان در استان ها تشكیل گردد.به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهدی كاظمی خالدی در اختتامیه مسابقات مناظرات دانشجویی در دانشگاه مازندران اظهار نمود: مناظره از نظر قرآن یعنی نظاره كردن عمیق برای فهم دقیق حرف های یكدیگر است.

وی با اشاره به اینكه شنیدن گامی مهم در ابتدای مناظره است، تصریح كرد: در مسابقات مناظرات فقط باید تمرین كردن مدنظر باشد تا فرصتی برای یادگیری شنیدن باشد.

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خاطرنشان كرد: این مسابقات كمك می كند تا فن بیان، آستانه تحمل و قدرت استدلال دانشجویان تقویت شود.

كاظمی خالدی اظهار داشت: در سال های 89 تا 91 بحث مناظره دانشجویی به صورت مطالعه ای و محدود برگزار گردید تا اینكه سال 94 در 11 استان با 140 تیم برگزار گردید.

وی با تاكید بر این كه تولید یك باشگاه مناظره كنندگان جوان در استان ها می تواند نقش بسیار خوبی در ترویج گفت وگو و داشته باشد. تصریح كرد: در سال جاری بیش از 500 مسابقه استانی برگزار گردید و مسابقات منطقه ای در اواخر مهرماه برگزار می گردد. 

1396/07/16
22:52:11
5.0 / 5
5623
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما