رونمایی از محصول تولید بار اول نیروگاهی در نمایشگاه نفت و گاز

رونمایی از محصول تولید بار اول نیروگاهی در نمایشگاه نفت و گاز این با من: توربین گازی نیروگاهی تولیدشده در یکی از شرکت های دانش بنیان با حضور رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی رونمایی گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، امروز ۳۰ اردیبهشت در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از توربین گازی رونمایی گردید.
این محصول همچون اقلام اصلی نیروگاه ها است که یکی از نیروگاه های کشور به سبب عدم دریافت خدمات بعد از فروش از طرف شرکت خارجی، سال ها معطل مانده بود.
محمدصادق خیاطیان در مراسم رونمایی از این محصول تولید بار اول در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که در سالهای اخیر با اذن مقام معظم رهبری و تایید نهادهای رسمی اجرائی شد، این بود که شرکتها و دستگاه های دولتی می توانند خارج از تشریفات مناقصه و با ترک تشریفات مناقصه، محصولات تولید بار اول را با همکاری شرکت های دانش بنیان به تولید برسانند.
خیاطیان اظهار داشت: امروز شاهد رونمایی از یکی از محصولاتی بودیم که در قالب تولید بار اول در یکی از شرکت های دانش بنیان به تولید رسیده است.
وی افزود: این محصول یک توربین گازی است که سالیان سال در یکی از نیروگاه های کشور معطل مانده بود و لازم بود تا شرکت سازنده خارجی این محصول به ایران می آمد تا این توربین را تعمیر کند.
رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: با امکانات فراهم شده و به همت یکی از شرکت های دانش بنیان این توربین وارد مدار شده است و نیروگاهی که تا سالیان سال از این پره ها محروم بود، امروز از فناوری داخلی بهره برداری می کند.1402/02/31
01:58:36
5.0 / 5
136
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما