از سوی سازمان امور دانشجویان؛

اسامی موسسات مورد تایید جذب دانشجوی خارجی

اسامی موسسات مورد تایید جذب دانشجوی خارجی به گزارش این با من، مدیر کل دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: اسامی مؤسسات مورد تأیید سازمان امور دانشجویان به منظور جذب دانشجویان بین الملل اعلام گردید.به گزارش این با من به نقل از سازمان امور دانشجویان، جعفر رازقی اظهار داشت: بر مبنای آمارهای اعلام شده بیشتر از یکصد هزار دانشجوی بین الملل در کشور مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: مؤسسات جذب قانونمند دانشجویان بین الملل در مبادلات دانشجویی امر بسیار مهمی است، حالا ما بعد از اعلام شیوه نامه های تشکیل این مؤسسات و ثبت نام متقاضیان تشکیل این مؤسسات، اسامی مؤسسات تأیید شده جذب دانشجویان بین الملل از جانب سازمان امور دانشجویان را در اختیار عموم دانشجویان قرار دادیم.
مدیر کل دانشجویان بین المللی اضافه کرد: ازاین رو دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در کشور ایران را دارند می توانند از راه رجوع مستقیم به دانشگاه ها و یا از راه مؤسسات جذب دانشجویان بین الملل مورد تأیید سازمان امور دانشجویان مبادرت به پذیرش کنند. همینطور دانشجویان می توانند برای دریافت فایل اسامی مؤسسات جذب دانشجوی بین الملل به آدرس yun.ir/ty۱mr۷ رجوع کنند.
رازقی با اشاره به اینکه فرصت ثبت نام برای متقاضیان تشکیل مؤسسات جذب دانشجوی بین الملل همچنان باقی است؛ خاطرنشان کرد: شیوه نامه اجرایی آیین نامه تشکیل مؤسسات دانشجوی بین الملل در جهت افزایش جذب دانشجویان بین الملل و قانونمند شدن فرآیندهای جذب انتشار یافته است و سازمان امور دانشجویان از متقاضیان تشکیل مؤسسات جذب دانشجویان بین المللی دعوت کرده است تا در این فراخوان ثبت نام کنند.
وی افزود: بدین منظور کلیه متقاضیان تشکیل مؤسسات جذب دانشجویان بین المللی می توانند با رفتن به سایت سازمان امور دانشجویان به آدرس https: //www.saorg.ir نسبت به ثبت نام خود در این فراخوان اقدام نمایند.

1401/08/26
12:16:17
5.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما