درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین

درمان درد مزمن با کمک یک اختراع نوین شرکت فناوری پزشکی ˮB-Cure Laserˮ به تازگی از دستگاهی غیرتهاجمی رونمایی کرده است که این دستگاه می تواند یک درمان خانگی مناسب برای افرادی که از درد مزمن رنج می برند، باشد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، درد مزمن یا سندرم درد مزمن (Chronic pain) نوعی از انواع درد است که با عناوین دیگری از قبیل درد سوزشی کُند، درد مبهم، درد ضربان دار و درد تهوع آور هم شناخته می شود.
بیشتر از ۲۸ میلیون نفر در سرتاسر بریتانیا از درد مزمن رنج می برند که این مقدار معادل ۴۲ درصد از جمعیت این کشور است.
هرکسی که درد را تجربه می کند، حدودا هر کاری را برای یافتن درمانی که واقعا مؤثر است، انجام می دهد؛ اما بازار پر از گزینه هایی است که نوید نتایج فوری را می دهند، ولی اغلب آنگونه که باید مفید نیستند.
شرکت فناوری پزشکی "B-Cure Laser" یک دستگاه بالینی غیرتهاجمی و ایمن که برای افراد در هر سنی مناسب می باشد، راه مناسبی برای درمان مؤثر درد افراد عرضه می دهد.
دستگاه B-Cure Laser از فناوری نوآورانه لیزر کم توان برای درمان طولانی مدت درد، شرایط ارتوپدی، صدمه های ورزشی و زخم ها استفاده می نماید. استفاده از این دستگاه دستی آسان است و کافی است لیزر را دو بار در روز به مدت ۶ دقیقه روی ناحیه صدمه دیده، نگه دارید. اثربخشی این دستگاه در پنج مطالعه مختلف پزشکی ثابت شده است و بیشتر از ۲۵۰ هزار مورد از آن در سرتاسر جهان فروخته شده است.


لیزر B-Cure چگونه کار می کند؟
لیزر B-Cure از فناوری LLLT (لیزر درمانی کم توان) استفاده می نماید که این فناوری بعنوان لیزر سرد، لیزر نرم یا فتوتراپی هم شناخته می شود. این لیزر از راه پوست به اعماق بافت ها، نفوذ و در آنجا مکانیسم های درمانی طبیعی بدن را تحریک می کند و اندورفین که به تسکین درد کمک می نماید را آزاد می کند. لیزر B-Cure می تواند درد را کم کند.
چه نوع دردی را این دستگاه می تواند درمان کند؟
لیزر B-Cure درمان گسترده و جامعی را برای طیف وسیعی از مشکلات و دردهای فیزیکی مانند کمردرد، زانو درد، سندرم تونل کارپال گردن درد، دردهای در رابطه با مفاصل و موارد دیگر عرضه می کند. نشانگان دالان مچ دست یا سندرم تونل کارپال (Carpal tunnel syndrome) شایعترین نوروپاتی به دام افتادن عصب است که در نتیجه فشردگی عصب میانی در ناحیه دالان مچ دست (تونل کارپال) ایجاد می شود.
لیزر B-Cure علاوه بر درمان دردهای ارتوپدی، برای درمان سوختگی، اسکار و زخم هایی مانند زخم دیابت، سوختگی و اولسر هم مناسب می باشد. اولسر (Ulcer) جراحتی روی پوست یا غشاء مخاطی است که همراه با ازهم پاشیدگی بافتی است. اولسرها امکان دارد منجر به از دست رفتن کامل اپیدرم، اغلب بخشی از درم و حتی بافت زیرپوستی شوند.
اغلب کاربران در عرض چند روز یا چند هفته بعد از استفاده از دستگاه، نتایج را مشاهده می کنند و اثربخشی آن در پنج مطالعه بالینی مختلف انجام شده در دانشگاه های ایتالیا، روسیه و برزیل به اثبات رسیده است.
منبع:

1400/11/01
12:19:51
5.0 / 5
332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما