برگزاری آزمون استخدامی نیروگاه اتمی به همت جهاد دانشگاهی بوشهر

برگزاری آزمون استخدامی نیروگاه اتمی به همت جهاد دانشگاهی بوشهر به گزارش این با من بوشهر مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر از برگزاری موفقیت آمیز آزمون استخدامی نیروگاه اتمی به همّت جهاد دانشگاهی بوشهر اطلاع داد.


عارفه سلیمی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بامداد امروز از ساعت ۹ تا ۱۱ آزمون علمی کتبی استخدامی شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه های اتمی با همکاری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و میزبانی دانشگاه خلیج فارس با موفقیت برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه یک هزار و ۷۵۹ نفر جهت شرکت در آزمون استخدامی نیروگاه های اتمی ثبت نام کرده بودند، خاطرنشان کرد: با غیبت ۶۷۳ نفر، تعداد شرکت کنندگان در این آزمون استخدامی یک هزار و ۸۶ نفر بود.
مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر افزود: بعد از قبولی در آزمون کتبی، مدارک داوطلبان مطابق با الزامات قید شده در متن دفترچه راهنما کنترل شده و سلامت جسمانی و روانی آنان از راه انجام معاینات پزشکی و روانشناسی و شایستگی ها و توانمندی ها از راه برگزاری کانون ارزیابی، صلاحیت های عمومی (گزینش) بررسی می شود.
سلیمی ضمن اشاره به این که تعداد پذیرش آزمون استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر ۱۸۴ نفر است، اظهار داشت: این پذیرفته شدگان به صورت قراردادی در نیروگاه اتمی استخدام می شوند.
وی خاطرنشان کرد: این آزمون دو ساعته با مجوز و نظارت دانشگاه علوم پزشکی و رعایت و اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی همچون رعایت فاصله گذاری صندلی ها و استفاده از ماسک و ضدعفونی محیط برای مقابله با ویروس کرونا برگزار شد.
گفتنی است ثبت نام اینترنتی متقاضیان از ۲۱ فروردین تا ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به مدت دو هفته از راه سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام شده بود.1400/03/20
22:42:59
5.0 / 5
781
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما