فراخوان جذب استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر فین تك منتشر گردید

فراخوان جذب استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر فین تك منتشر گردید صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برای شناسایی طرح ها و استارت آپ های سرمایه پذیر حوزه فناوری های مالی(فین تک) فراخوان منتشر نمود.


به گزارش این با من به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، رویداد «دوشنبه های استارت آپی» حوزه فناوری های مالی(فین تک) انجام می شود. بر این اساس استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه که مشتاق جذب سرمایه گذار هستند می توانند تا ۱۵ اردیبهشت ماه تقاضای خودرا بوسیله تکمیل کاربرگ انتشار یافته اعلام و کاربرگ تکمیلی را به آدرس ایمیل demoday@inif.ir ارسال نمایند.
بر طبق این گزارش، جذب استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر حوزه فناوری های مالی(فین تک) بوسیله این فراخوان امکان پذیر است و باتوجه به ظرفیت محدود برای حضور، اولویت با کسانی است که زودتر کاربرگ تکمیل شده را ارسال نمایند.
لازم به ذکر است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۸ در امتداد ماموریت خود در خصوص تامین مالی توسعه فناوری و خصوصاً فناوری های پیشرفته و اولویت دار، در قالب برنامه «هم سرمایه گذاری» با صندوق های پژوهش و فناوری، سرمایه گذاری جسورانه در استارت آپ ها و طرح های سرمایه پذیر را آغاز نموده است.
در برنامه هم سرمایه گذاری، استارت آپ ها و دارندگان طرح های سرمایه پذیر، طرح و مدل کسب وکار خودرا به عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می کنند. در صورتیکه یکی از عاملان سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، بعد از ارزیابی و تایید طرح و مدل کسب وکار، تصمیم به سرمایه گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۸۰ درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارت آپ یا طرح سرمایه پذیر را تامین می کند.
هر دوشنبه استارت آپی، یک موضوع یا محور خاص دارد و تلاش می شود که هر دوشنبه، تنها استارت آپ ها و طرح های همان حوزه معرفی شوند.1400/01/27
22:05:30
5.0 / 5
944
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما