امكان انصراف پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون شهید بهشتی

امكان انصراف پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون شهید بهشتی به گزارش این با من پذیرفته شدگان اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی تا ۲۰ فروردین ماه جاری می توانند نسبت به انصراف از پذیرش خود اقدام نمایند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دانشگاه شهید بهشتی، این دانشگا به استناد آئین نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» و ضوابط و مقررات وزارت علوم همینطور دستورالعمل اجرایی مصوب شورای استعدادهای درخشان این دانشگاه، برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۴ در دوره کارشناسی ارشد به صورت بدون آزمون دانشجو پذیرش می کند.
بر این اساس دانشجویان دانشگاه های دولتی وابسته به وزارت علوم که کلیه شرایط مندرج در فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ (سهمیه استعداد درخشان) را دارند، می توانند در فراخوان تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت نمایند.
بر این اساس معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد؛کلیه پذیرفته شدگان اولیه اصلی یا ذخیره کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که مایل به طی فرایند پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه نیستند، لازم است فرم درخواست انصراف از فرایند پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد را تکمیل و حداکثر تا ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ از راه ایمیل ​elite@mail.sbu.ac.ir ارسال نمایند.
همینطور پذیرفته شدگان در صورت انصراف، امکان بازگشت به وضعیت قبلی (پذیرفته شده اولیه) وجود نخواهد داشت.
سایر پذیرفته شدگان اولیه دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی اطلاعیه های بعدی اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان را فقط از راه وبسایت دانشگاه پیگیری کنند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد.
منبع:

1400/01/24
14:43:26
5.0 / 5
512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما