معاون فرهنگی وزارت بهداشت:

طی یك سال قبل برنامه فرهنگی دانشگاه ها تعطیل نشد

طی یك سال قبل برنامه فرهنگی دانشگاه ها تعطیل نشد به گزارش این با من معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اظهار داشت: در یک سال قبل با عنایت به شیوع کووید ۱۹ برنامه فرهنگی دانشگاه ها تعطیل نشده بلکه در بستر فضای مجازی افزایش یافته است.به گزارش این با من به نقل از مهر، مراسم رونمایی از پوستر اولین جشنواره ملی اعتکاف دانشگاهیان بامداد امروز با حضور حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نمایندگانی از وزارت علوم، دانشگاه آزاد، دانشگاه قم در نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه ها برگزار گردید.
دکتر سیما سادات لاری در این مراسم اظهار داشت: یک سال از انتشار ویروس کووید ۱۹ می گذرد ولی با این وجود برنامه فرهنگی دانشگاه ها تعطیل نشده است، بلکه جشنواره هایی اضافه تر از قبل در بستر مجازی برگزار شده است.
وی افزود: در این زمان دانشجویان در فضای مجازی بسیار فعال بودند و مخاطبان برنامه های فرهنگی دانشگاه ها در این یک سال در این فضا چند برابر شده است.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت افزود: در اوایل شیوع کووید ۱۹ دانشجویان پای کار آمدند و به جشنواره پویش زندگی دست یاری گر توست پیوستند و در تولید ماسک و ضدعفونی همکاری بسیار خوبی داشتند به صورتی که می توانیم آنرا صادر نماییم.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۰ درصد دانشجویان علوم پزشکی در دانشگاه ها حضور دارند، اضافه کرد: دانشجویان ما در جشنواره های دانشجویی مانند تیتر نشریات، سیمرغ و همینطور جشنواره قرآنی که میزبانی آن با ما است بسیار فعال می باشند.
وی به اعتکاف دانشجویی اشاره نمود و اظهار داشت: اعتکاف دانشجویی و برگزاری این جشنواره فرصت بسیار خوبی است و ما از آن استقبال می نماییم و خوشحالیم می توانیم در آن نقش داشته باشیم چون به شکلی اعتکاف نیاز روحی همه است و همه در آن شرکت می کنند.


منبع:

1399/12/06
14:01:34
0.0 / 5
824
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما