در یك دانشگاه آمریكایی انجام شد؛

واكسیناسیون اساتید توسط دانشگاه

واكسیناسیون اساتید توسط دانشگاه دانشگاه ایالتی ˮایلینویˮ( Illinois) اعلام نمود که این دانشگاه به تازگی در یک روز به ۳۰۰ نفر از قبیل اعضای هیات علمی دانشگاه، واکسن کووید-۱۹ تزریق کرده است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، به گفته سخنگوی این دانشگاه، کارکنان علوم و خدمات بهداشت دانشگاه ایلینوی، در یک روز به حدود ۳۰۰ نفر که عموما از اعضای هیات علمی دانشگاه بودند، واکسن تزریق کردند.
این اساتید بالای ۶۵ سال بوده و اکثرا در کلاس های حضوری به تدریس مشغول هستند.
سخنگوی این دانشگاه افزود: البته در این میان یک اشتباه هم رخ داد و به بعضی از اعضای هیات علمی دانشگاه که هم اکنون واجد شرایط دریافت واکسن کووید-۱۹ نیستند، ایمیل ارسال شد.
کلینیک های واکسیناسیون دانشگاه که توسط سرویسهای بهداشت اداره می گردند، به کارکنان خدمات درمان، دانشجویان رشته پرستاری و دانشجویان دانشکده پرستاری خدمت رسانی می کنند.
دانشگاه "ایلینوی" طی ماه های اخیر، در سه پردیس خود یک میلیون تست "کووید-۱۹" که با استفاده از فناوری مبتنی بر بزاق افراد طراحی شده است، از اعضای دانشگاهی خود دریافت کرد.
اغلب تست ها یعنی بیشتر از ۹۳۰ هزار تست، در پردیسی دریافت شد که محققان این مرکز تست را در تابستان توسعه داده بودند.
دانشجویان بر مبنای میزان قرارگیری در معرض خطر مثلا اینکه در خوابگاه یا خارج خوابگاه زندگی می کنند، تا ۳ بار در هفته آزمایش می شوند.
با این شرایط و پروتکل های تعیین شده، میزان تست مثبت بین دانشجویان و کارمندان دانشگاه در سه پردیس کاملا پایین تر از باقی مناطق ایالت است.
منبع:

1399/11/16
17:25:12
0.0 / 5
902
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما