در صورت افزایش بودجه؛

سهمیه فرصت مطالعاتی دانشجویان در نیم سال آینده افزایش می یابد

سهمیه فرصت مطالعاتی دانشجویان در نیم سال آینده افزایش می یابد رئیس سازمان امور دانشجویان از افزایش سهمیه فرصت های مطالعاتی دانشجویان در صورت افزایش بودجه این سازمان در بودجه 1400 آگاهی داد.مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه حوزه دانشجویی در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اظهار داشت: روند ترم جدید مشابه ترم گذشته خواهد بود البته متناسب با وضعیت بیماری کرونا، امیدواریم حضور دانشجویان برای انجام پایان نامه ها و واحدهای عملی خصوصاً برای دانشگاه هایی مانند جامع علمی کاربردی و فنی و حرفه ای بیشتر شود.
وی افزود: دانشجویان دو دانشگاه مذکور نیاز به حضور بیشتری برای کارهای عملی در دانشگاه ها دارند که امیدواریم نیم سال آینده وضعیت بهتر شده و حضور دانشجویان بیشتر شود ولی روند کلی همان روند نیم سال قبل خواهد بود.
رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به بودجه این سازمان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: سازمان امور دانشجویان جایی است که به هر میزان به آن اعتبار اختصاص داده شود، میزان فعالیت آن نیز بیشتر می شود.
وی اضافه کرد: اگر اعتبار سازمان بیشتر شود، سهمیه فرصت های مطالعاتی افزایش یافته و صندوق رفاه دانشجویان شرایط بهتر و بیشتری برای خدمت رسانی به دانشجویان خواهد داشت.
صدیقی اضافه کرد: هم اکنون برمبنای درصد افزایشی که داده ایم، درصد به نسبت نرمالی است و ما مشابه سال قبل فعالیت ها را در همان چارچوب پیش بینی می نماییم.
وی اظهار داشت: امیدوارم در تصویب بودجه در صحن علنی مجلس به حوزه دانشجویی توجه بیشتری شود.

1399/11/07
13:33:34
0.0 / 5
814
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما