رییس كنگره خبر داد

برگزاری مجازی نهمین كنگره بین المللی علوم اعصاب پایه و بالینی

برگزاری مجازی نهمین كنگره بین المللی علوم اعصاب پایه و بالینی به گزارش این با من نهمین کنگره بین المللی علوم اعصاب پایه و بالینی و نشست ملی سالانه دانشمندان علوم اعصاب ایران از 19 تا 21 آذر ماه جاری به صورت وبینار و غیرحضوری برگزار می گردد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر محمدتقی جغتایی، رئیس نهمین کنگره بین المللی علوم اعصاب پایه و بالینی اظهار داشت: این کنگره با هدف فراهم کردن فرصت شناخت پیشرفت در این رشته پزشکی و کوشش برای گردآوری همه دانشمندان علوم اعصاب، متخصصان علوم پایه و بالینی، دانشجویان دکتری و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای تسهیل انتقال دانش بین آنها برپا می شود.
وی افزود: امسال، بیماری همه گیر کووید۱۹ بر همه بخش ها تأثیر گذاشته است و ما نمی توانیم این کنگره را به صورت حضوری برگزار نماییم، با این همه، این رخداد تأثیری عمده در اهداف برگزاری کنگره نداشته است.

رئیس نهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی اضافه کرد: این کنگره از ۱۹ تا ۲۱ آذرماه در بستر فضای مجازی و در دو سالن به صورت همزمان برگزار می گردد و همه سخنرانان اصلی و دعوت شده ملی و بین المللی و ارائه مقالات در کنگره ازراه دور است.

دکتر جغتایی با اشاره به اینکه در این دوره از کنگره ۲۵ سخنران کلیدی ملی و بین المللی شرکت می کنند، اشاره کرد: این کنگره به همت انجمن علوم اعصاب ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می گردد.

وی ادامه داد: این رویداد، بزرگ ترین گردهمایی متخصصین علوم اعصاب و رشته های مرتبط پایه، بالینی، فنی مهندسی، علوم انسانی، هنر و حوزه های بین رشته ای است. معرفی تکنولوژی های جدید و پروژه های بین المللی حوزه علوم اعصاب از اهداف این کنگره است.

رئیس نهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی اشاره کرد: علوم اعصاب بعنوان یکی از علوم راهبردی و راهبردی مطرح است. امید است که علوم مغزی و شناختی در کنار سایر حیطه های نوین مانند بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و فناوری نوین در دهه آینده تحولات زیادی را در حوزه های انسانی و اجتماعی و پزشکی ایجاد کنند.

برمبنای اعلام دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر جغتایی تصریح کرد: علاقمندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر به وب سایت این کنگره به آدرس www.bcnc.ir مراجعه کنند.
منبع:

1399/09/16
20:55:29
5.0 / 5
913
تگهای خبر: انجمن , تخصص , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما