در مدت محدودیت های كرونایی؛

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری

تخلف برخی دانشگاهها در تعطیلی بخش اداری معاون آموزشی وزارت علوم ضمن اشاره به اعتراض بعضی از دانشجویان از تعطیل شدن كامل بخش اداری بعضی از دانشگاه ها اظهار داشت: دانشجویان مستندات خود در این رابطه را به وزارت علوم ارائه نمایند تا پیگیری شود.علی خاکی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر درباره انتقاد بعضی از دانشجویان در خصوص تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در دو هفته محدودیت های کرونایی و عدم پاسخگویی آنها اظهار داشت: گزارشی در این مورد از دانشگاه دیگری هم داشته ایم و معاونت اداری مالی وزارت علوم این مورد را پیگیری می کند.
وی افزود: گزارش های عرضه شده از تعطیلی کامل بخش اداری دانشگاه ها در صورت مستند بودن، پیگیری شده و به رئیس دانشگاه تذکر داده می شود.
معاون آموزشی وزیر علوم اضافه کرد: اگر دانشجویان مستنداتی دراین خصوص دارند به معاونت اداری مالی وزارت علوم عرضه کنند تا پیگیری شود.
به گزارش این با من به نقل از مهر، ستاد ملی کرونا از اول آذر ماه محدودیت های دو هفته ای را به علت کنترل کرونا در سرتاسر کشور اعلام نمود با عنایت به اعلام ستاد، قرار شد تمام دروس دانشگاهی درمدت اعلام شده به صورت الکترونیکی عرضه شود و همینطور بخش اداری دانشگاه ها هم با حداقل نیرو در بخش هایی که لزوم دارند حضور داشته و به صورت تلفنی و یا الکترونیکی پاسخگوی دانشجویان باشند.
اما گزارش هایی رسیده است که بخش اداری بعضی از دانشگاه ها به صورت کامل تعطیل شده و کسی پاسخگوی دانشجویان نیست.

1399/09/08
13:09:48
5.0 / 5
777
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما