بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد درباره مذاكره دولت با غربی ها

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد درباره مذاكره دولت با غربی ها بسیح دانشجویی دانشگاه های آزاد درباره مذاكره دولت با غربی ها اطلاعیه ای خطاب به دولت صادر كردند.به گزارش این با من به نقل از مهر، ۲۳ بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد کشور با صدور اطلاعیه ای خطاب به دولت درباره مذاکره با دولت های غربی و بازگشت به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی اطلاعیه ای صادر کردند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِیمِ
«وَ لَمَّا بَرَزُوا لِجالُوتَ وَ جُنُودِهِ قالُوا رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَی الْقَوْمِ الْکافِرینَ» بقره ۲۵۰
مدتی است شنیده ها و کلیت اخبار مملکت بزرگ اسلامی ایران حول محور کشور ظلم پرور آمریکا می گردد، به حدی که برخی مردم نه از جهت تمایل و علاقه که به سبب سختی معیشت و مشکلات موجود، به اشتباه باور به وجود کلید حل آنها در گرو مسئله پست و بی ارزشی به نام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کرده اند. یقینا این باور پوچ از بی کفایتی دولت حاضر و عدم وجود خودباوری و ایمان راسخ مسئولین به اقتصاد مقاومتی، به بعضی از مردم غیورمان تدریجا القا شده است.
و اما در این ایام، پس از گذشت بیش از ۷ سال از ضمام داری گفتمان مذاکره از سر ضعف در دولت کنونی، بجای گفتمان عزت و مذاکره از موضع قدرت، صحبت هایی از دولت بمنظور سازش و گفتمان مجدد با آن رژیم شیطانی به گوش میرسد! آن هم درست در زمانی که چیزی به سالگرد شهادت سردار سرافراز جهان اسلام و سرباز صادق دین و قرآن، حاج قاسم سلیمانی توسط رژیم اهریمن صفت آمریکا نمانده است!
تلاش های دولت و دولتمردان برای القای تفاوت بین دوکاندیدای انتخابات امریکا بر کسی پوشیده نیست. حال آنکه در تمامی نقاط اصلی و حیاتی همچون پشتیبانی از اسرائیل، خوی استکباری، ظلم، فشار حداکثری تا نقطه فروپاشی به ایران، ترور سردار عزیزمان و... هر دو حزب امریکا در یک صف می ایستند و تنها تفاوت آنها در لبخند و اخمشان در مذاکرات است.
مع الوصف جریان دانشجویی، حزب جمهوری خواه و حزب دموکرات را دو روی یک سکه میبیند. رفت آمد حزب مسبب بمباران هیروشیما و ناکازاکی با حزب حمله کننده به عراق و افغانستان سبب عوض شدن دیدگاه هیچ عاقلی نسبت به آن کشور نمی گردد.
تجربه مذاکرات گذشته که در نتیجه آن توان هسته ای کشور مضمحل و تحریم های خصمانه آمریکا ضد کشورمان تقویت شد نشان داد که هرگونه تعامل، تسامح و مذاکره در تقابل با رژیم آمریکا ضد منافع ملت ایران بوده و قائل شدن هرگونه تفاوتی بین سردمداران این رژیم، آدرسی غلط و گمراه کننده است.
توصیه ما جوانان دانشجو و دغدغه مند به شما این است که پس از هفت سال اتکا به غرب و التماس مذاکره به دولت های آن و دیدن نتیجه سال ها لجاجت، نشنیدن صدای نخبگان و دغدغه مندان، چشم امید داشتن به چیزی جز ظرفیت های داخلی و مشروط کردن سعادت و آبادانی کشور به گوشه چشم دولت های غربی، به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی برگردید و خودرا در مقابل خداوند، مردم عزیز کشورمان و خانواده های معظم شهدا پاسخگو بدانید که روز حساب نزدیک است؛ و در آخر قسمتی از سخنان نورانی حضرت امام (ره) خود گویای تمامی نکات می باشد: کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی‏ دانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند! اگر بند بند استخوان ‏هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در شعله‏ های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هیچ گاه امان نامه کفر و شرک را امضا نمی ‏کنیم.

1399/08/27
12:54:53
5.0 / 5
945
تگهای خبر: جوانان , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما