اعلام برنامه های وزارت بهداشت در هفته قرآن و دانشگاه

اعلام برنامه های وزارت بهداشت در هفته قرآن و دانشگاه به گزارش این با من رئیس مركز قرآن و عترت وزارت بهداشت با تشریح برنامه های هفته قرآن و دانشگاه اظهار داشت: ویژه برنامه های هفته قرآن و دانشگاه در ایام 18 تا 24 آبان در دانشگاه های علوم پزشكی انجام می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دکتر روح الله محمدعلی نژاد عمران با اشاره به جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت اشاره نمود و اظهار داشت: این جشنواره جزء اصلی ترین برنامه های مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت است که تا حالا ۲۴ دوره از آن برگزار شده و بیست وپنجمین دوره این جشنواره در حال برگزاری است.
وی اشاره کرد: مرحله کشوری آزمون بخش معارفی جشنواره با عنوان «بزرگداشت شهید احمدرضا احدی» دانشجوی پزشکی و شهید شاخص قرآنی نظام بهداشت و سلامت، ۲۵ آبان ماه همزمان با سالروز تولد این شهید بزرگوار به صورت همزمان و برخط (آنلاین) در سراسر کشور برگزار می شود.
محمدعلی نژاد عمران با اشاره به برنامه های هفته قرآن و دانشگاه اظهار داشت: ویژه برنامه هایی به مناسبت هفته قرآن و دانشگاه تدارک دیده ایم که در ایام ۱۸ تا ۲۴ آبان ماه همزمان با گرامی داشت مقام علمی و معنوی مفسر بزرگ قرآن علامه طباطبائی(ره) در مراکز درمانی، دانشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز آموزشی برگزار خواهیم کرد.
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، آبان و آذرماه جاری را اوج برنامه های ترویجی این مرکز دانست و گفت: به حول و قوه الهی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، بهمن ماه جاری، میزبان جشنواره ملی قرآن و عترت (ع) دانشجویان خواهد بود.
به گزارش مفدا؛وی اضافه کرد: این جشنواره آوردگاه برگزیدگان قرآنی وزارت بهداشت، وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خواهد بود.
منبع:

1399/08/18
13:55:19
5.0 / 5
968
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما