ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد علم و صنعت شروع شد

ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد علم و صنعت شروع شد دانشجویان نو ورود دانشگاه علم و صنعت از بامداد روز امروز پنجشنبه 8 آبان ماه می توانند برای ثبت نام به سامانه گلستان به آدرس golestan.iust.ac.ir مراجعه كنند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا؛ دانشگاه علم و صنعت اعلام نمود باتوجه به شرایط انتشار ویروس کرونا، کلیه فرآیندهای ثبت نام، ستاندن واحد، ایجاد حساب کاربری کلاس ها و شرکت در کلاس های درسی نیم سال تحصیلی اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به صورت غیرحضوری انجام می گیرد.
دانشجویان نو ورود دانشگاه علم و صنعت از بامداد روز امروز پنجشنبه ۸ آبان ماه می توانند برای ثبت نام به سامانه گلستان به آدرس golestan.iust.ac.ir مراجعه کنند. بعد از اتمام پروسه ثبت نام، دانشجویان نو ورود از بامداد روز فردا(جمعه ۹ آبان) می توانند واحدهای درسی خودرا مطابق جداول دروس ارائه شده در خبر صفحه اول سایت هر دانشکده در سامانه گلستان ستاندن کنند.
دانشجویان جدیدالورود علم و صنعت بعد از انتخاب واحد و جهت ایجاد حساب کاربری با آدرس ایمیل دانشگاهی و آماده سازی شرایط جهت شرکت در کلاس های غیر حضوری، دانشجویان نو ورود لازم است با مراجعه به سایت its.iust.ac.ir ثبت نام نمایند.
کلیه کلاس های درسی دانشجویان جدیدالورود دانشگاع علم و صنعت از بامداد روز شنبه ۱۰ آبان ماه، در بستر سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه(سامیا) به آدرس lms.iust.ac.ir برگزار می گردد.
حدود ۶ ساعت بعد از اختتام ستاندن واحدهای درسی و ایجاد حساب کاربری، دانشجویان نو ورود می توانند با ورود به سامانه مدیریت یادگیری، فهرست دروس کلاس های غیرحضوری (مجازی) خودرا مشاهده کنند. همین طور لینک دسترسی به فیلم های آموزشی برای آشنایی با نحوه استفاده از سامانه مدیریت یادگیری و اطلاع از نصب نرم افزارهای مورد نیاز در صفحه اول سایت lms.iust.ac.ir قرار دارد.
منبع:

1399/08/08
23:01:07
5.0 / 5
1295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما