كاروان ۱۰۰استارتاپ به هفته چهارم رسید ۱ و شش دهم میلیارد تومان سرمایه گذاری روی استارتاپ های برگزیده

كاروان ۱۰۰استارتاپ به هفته چهارم رسید ۱ و شش دهم میلیارد تومان سرمایه گذاری روی استارتاپ های برگزیده این با من: رویداد «100 استارتاپ» برنامه پیوسته سرمایه گذاری و شتابدهی غیرمتمركز است كه هر سال روی 100 استارتاپ مرحله بذری تا 20 میلیارد تومان سرمایه گذاری می نماید. این نهاد با حمایت تاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق و همكاری شبكه ای از فعالان و نقش آفرینان زیست بوم كارآفرینی، پروسه شتاب گیری این استارتاپ ها را پیگیری و تسهیل می كند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با گذشت چهار هفته از کاروان سرمایه گذاری استانی این مجموعه، از مجموع ۲۶۷ طرح ثبت نامی، ۳۲ تیم به داوری نهایی راه یافتند که در نهایت هشت تیم برای سرمایه گذاری برگزیده شدند که تا حالا چهار تیم موفق به جذب سرمایه قطعی به ارزش یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان شده اند و مابقی در مرحله بررسی موشکافانه قرار دارند.
مجموعه ۱۰۰ استارتاپ، بعنوان پلت فرم سرمایه گذاری مرحله بذری و پیش بذری، به سبب شیوع موج سوم بیماری کرونا و در امتداد مسئولیت اجتماعی خود تصمیم به راه اندازی کاروان سرمایه گذاری استانی به صورت مجازی گرفته است، این مجموعه هر هفته در چارچوب کاروان سرمایه گذاری استانی به یکی از استانها سفر می کند.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه صندوق پژوهش و فناوری پرشین داروی البرز، صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، صندوق نوآوری و شکوفایی، موسسه دانش بنیان برکت، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان خراسان رضوی، بنیاد برکت، شناسا، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان و نهادهای مربوطه استانها، همراهان ۱۰۰استارتاپ در برگزاری کاروان استانی سرمایه گذاری هستند. همین طور این رویداد با همکاری همراهانش در سایر استان های کشور نیز به زودی برگزار می شود.
کاروان «۱۰۰ استارت آپ» تلاش می کند علاوه بر کمک اخیرا و پویایی زیست بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت های بهتری برای استارتاپ هایی با راهکارهای فناورانه و محصول محور فراهم آورد.
تا حالا در این کاروان تیم های ویدابیا از استان خراسان رضوی، تیم ویراویراست از استان فارس، ایران نگری از استان قزوین، استودیو بازی سازی دیاکو از استان خوزستان موفق به جذب سرمایه شده اند. در ماه آینده برنامه این کاروان در هفته پنجم ۸ آبان ماه در چارچوب کاروان سرمایه گذاری کشوری طرح های ثبت نامی کل کشور به روند خود ادامه خواهد داد. همین طور در هفته ششم ۱۵ آبان ماه در استان گیلان، هفته هفتم ۲۲ آبان ماه در استان قم و در هشتمین هفته ۲۹ آبان ماه در استان هرمزگان خواهد بود.
تیم های استارتاپی می توانند برای ثبت طرح های کسب و کاری خود بوسیله سایت ۱۰۰استارتاپ اقدام نمایند.
منبع:

1399/08/08
15:32:48
5.0 / 5
1143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما