براساس اطلاعیه دانشگاه؛

كلاس نو دانشجویان دانشگاه شریف از 17 آبان شروع می شود

كلاس نو دانشجویان دانشگاه شریف از 17 آبان شروع می شود دانشگاه صنعتی شریف اعلام نمود با عنایت به تاخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری، كلاس نودانشجویان این دانشگاه با تاخیر و از ۱۷ آبان ماه برگزار می گردد.به گزارش این با من به نقل از مهر، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف درباره آغاز دیرهنگام کلاس های دانشجویان نوورود اطلاعیه ای صادر کرد که به شرح زیر است؛
نظر به تاخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون های سراسری سال ۱۳۹۹ و مدت زمان پیشبینی شده برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب واحد درسی دانشجویان نوورود، کلاس های مربوط به این دسته از دانشجویان از روز شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد.
جهت اطلاع دانشجویان نوورود از آدرس مجازی کلاس ها، لازم است آدرس این کلاس ها از راه معاونت آموزشی دانشکده ها در سامانه آموزش ثبت گردد، بگونه ای که دانشجویان در هنگام دریافت درس، از آدرس برگزاری کلاس آگاه شوند.
نظر به آنکه امکان دارد ثبت نام برخی از دانشجویان نوورود به علت نقص مدارک با تاخیر صورت گیرد، پیشنهاد می شود در هفته های ابتدایی شروع کلاس های این دسته از دانشجویان ترجیحاً از آدرس های عمومی مختص به اساتید روی سامانه کلاس های مجازی (vclass) برای برگزاری کلاس ها استفاده گردد.(به جای استفاده از لینک اختصاصی دروس روی این سامانه که از راه سامانه درس افزار شریف (cw) دسترسی به آن برای دانشجویان ثبت نامی در درس امکان پذیر است).
مطابق با موارد ذکر شده در اطلاعیه های قبلی، دانشجویان قدیمی (غیر نوورود) هم امکان دریافت دروس عرضه شده برای دانشجویان نوورود را مطابق با زمان بندی که متعاقباً اعلام می شود، خواهند داشت.
با این وجود، دانشجویان قدیمی امکان حذف یا اضافه کردن دروسی که کلاس های آنها از آغاز نیم سال تحصیلی جاری شروع شده است، را در بازه انتخاب واحد دانشجویان نوورود نخواهند داشت.


منبع:

1399/08/07
12:17:29
5.0 / 5
1040
تگهای خبر: آزمون , آموزش , اساتید , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما