با حكم وزیر علوم؛

رؤسای ستادهای استانی سومین كنگره شهدای دانشجو منصوب شدند

رؤسای ستادهای استانی سومین كنگره شهدای دانشجو منصوب شدند این با من: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی احكام جداگانه، رؤسای دانشگاه مادر هر استان را به ریاست ستاد استانی سوّمین كنگره شهدای دانشجو در آن استان منصوب نمود.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی احکام جداگانه، رؤسای دانشگاه مادر هر استان را به ریاست ستاد استانی سوّمین کنگره شهدای دانشجو در آن استان منصوب نمود.
در حکم وزیر علوم خطاب به رؤسای دانشگاه های مادر استان آمده است:
نظر به لزوم تبیین و معرفی یاد، خاطره و سیره‌ی شهدای دانشجو به جامعه‌ی دانشگاهی، خصوصاً دانشجویان فرهیخته و متعهد، به سبب این حکم به سمت رئیس ستاد سوّمین کنگره‌ی شهدای دانشجو منصوب می شوید. امید است که با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از سیره‌ی دوده و انفاس طیبه‌ی شهدا و با بهکارگیری تمامی ظرفیت های موجود در استان در راه معرفی و تبیین سیره‌ی شهدای دانشجو، این اسوه های مقاومت و ایثار، موفق باشید.
سوّمین کنگره ملی شهدای دانشجو که از مهرماه ۱۳۹۹ همزمان با آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دانشگاه های کشور شروع شده است، دارای سه مرحله دانشگاهی، استانی و ملی است و طی دو دوره گذشته نتایج و دستاوردهای ارزشمندی بهمراه داشته است.
کنگره ملی شهدای دانشجو توسط دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دبیری سازمان بسیج دانشجویی انجام می شود.


منبع:

1399/07/03
12:49:50
5.0 / 5
1582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما