انتشار مجموعه دانستنی های دانشجویی

انتشار مجموعه دانستنی های دانشجویی این با من: سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از انتشار مجموعه محتواهای مكتوب و چندرسانه ای درباب موضوعات در رابطه با زندگی و تحصیل دانشجویان با عنوان ˮدانستنی های دانشجوییˮ آگاهی داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، مهدی عباسی اظهار داشت: دانشجویان، خصوصاً دانشجویان جدیدالورود معمولاً با تغییرات بسیاری به خصوص از لحاظ روانی و عاطفی روبه رو می شوند که بی توجهی به آنها گاهی نتایج نامطلوبی خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در عین حال، ارائه آموزش های ضروری برای مواجهه آگاهانه با چالش ها و مسائل زندگی دانشجویی می تواند به توانمندسازی دانشجویان در مدیریت صحیح زندگی دانشجویی یاری رساند و لازم است دانشگاه ها و نهادهای مرتبط، برای شناخت فضای حاکم بر زندگی و نقش جدیدی که دانشجویان برعهده می گیرند، آگاهی رسانی کنند.
عباسی اشاره کرد: در امتداد آشنایی دانشجویان با چالش هایی که ممکنست پس از ورود به دانشگاه با آن رو به رو شوند، مجموعه محتواهایی در چارچوب های مکتوب و چندرسانه ای مانند اینفوگرافی و موشن گرافی با بهره گیری از تجربیات دانشجویان قدیمی یا فارغ التحصیلان تهیه شده است که به صورت هفتگی در سایت سازمان دانشجویان منتشر خواهد شد.
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، نوع پوشش دانشجویی، مزایا و معایب زندگی در خوابگاه، معرفی تشکل های دانشجویی، کار دانشجویی، وسایل مورد نیاز خوابگاه، دغدغه های والدین دانشجویان، نکات ضروری که دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مورد توجه قرار دهند، آشنایی با حقوق و تکالیف دانشجویان و... از موضوعاتی است که در این مجموعه به آنها پرداخته خواهد شد.
منبع:

1399/06/29
15:17:06
5.0 / 5
1572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما