عضو كمیسیون آموزش مجلس:

تمام تلاش دولت و مجلس این است كه در آموزش خللی ایجاد نشود

تمام تلاش دولت و مجلس این است كه در آموزش خللی ایجاد نشود به گزارش این با من لرستان عضو كمیسیون آموزش مجلس و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تاكید كمیسیون آموزش بر این بوده كه شروع سال تحصیلی مدارس با كیفیت آغاز شود و سلامت دانش آموزان حتما مدنظر قرار گیرد.


مهرداد ویسکرمی در گفت و گو با ایسنا درباب شروع سال تحصیلی جدید اظهار نمود: وزیر آموزش و پرورش هم اطمینان داده است تمام تلاشمان این است که زمینه های لازم برای آموزش دانش آموزان فراهم می شود، بطوریکه خللی در امر آموزش ایجاد نشود.
ویسکرمی با بیان این مطلی که برخی کلاس ها ممکنست حضوری و برخی بوسیله فضای مجازی تشکیل گردد، اضافه کرد: در جاهایی نظیر روستاها که جمعیت کمتری دارد می شود با رعایت پروتکل های بهداشتی کلاس ها حضوری برگزار شود؛ چون کیفیت کلاس حضوری با وجود معلم اثرگذارتر از کلاس مجازی است. به عبارتی چون حضور، رفتار و نگرش معلم نیز مهمست و کلاس فقط محصور به آموزش کتب درسی نیست، کلاس های حضوری تاثیر بهتری دارد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اعلان اینکه شبکه استانی صدا و سیما یکی از گزینه های موثر در آموزش است و باید این نیز مورد اهتمام قرار گیرد، افزود: در این میان فرهنگ سازی و آموزش نقش اصلی و اساسی را دارد.
وی عنوان کرد: باتوجه به ظرفیت محدود منابع آموزش و پرورش می طلبد گروه های جهادی در مناطقی که نیاز به ضدعفونی باشد ورود پیدا کنند.
ویسکرمی اظهار داشت: تاکید وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مجلس بر سلامت دانش آموزان بوده و باتوجه به شرایط کشور و پروتکل های بهداشتی لحاظ شده امیدواریم شروع سال تحصیلی خوب و با کیفیتی را داشته باشیم و کمترین لطمه را شاهد باشیم.
نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس با اشاره به موضوع برگزاری کنکور اظهار داشت: برای برگزاری کنکور مقرر است وزارت بهداشت پروتکل های بهداشتی را لحاظ کند و ما نیز به حوزه های آزمون سرکشی خواهیم کرد تا از رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت شرکت کنندگان مطمئن شویم.
وی با اعلان اینکه منعی برای برگزاری کنکور به لحاظ تصحیح اوراق وجود ندارد، اضافه کرد: البته شروع کلاس ها به تصمیم ستاد کرونا بستگی دارد.
ویسکرمی با بیان این که با وحدت و همدلی به نتیجه می رسیم، بیان کرد: چنانچه مردم رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی را نداشته باشند کاری از دست ستاد کرونا بر نمی آید و مردم باید خود رعایت نمایند.
منبع:

1399/05/28
10:26:15
5.0 / 5
1662
تگهای خبر: آزمون , آموزش , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما