نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن

نیاز متروی تهران به ۱۵۰۰ واگن این با من: معاون حمل و نقل شهرداری تهران از نیاز پایتخت به 1500 واگن آگاهی داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، سید مناف هاشمی در مراسم رونمایی از دستاوردهای طراحی و ساخت قطار ملی مترو که به صورت مجازی انجام شد با بیان این که امیدواریم به اهدافمان در زمینه تولید قطار ملی برسیم، اظهار داشت: جا دارد از همه مهندسین، کارگران، شرکت های دانش بنیان، جهاد دانشگاهی، مپنا و قطعه سازانی که در این پروژه مهم کمک می نماید تشکر کنم.
وی با بیان این که باید پروژه قطار ملی به نتیجه برسد، اظهار داشت: البته این تولید ملی بدون کسب حمایت دولت موفق نخواهد بود.
وی با بیان این که تهران به ۱۵۰۰ دستگاه واگن نیاز دارد اظهار داشت: البته بحث انعقاد قرارداد به ۶۳۰ واگن با چینی ها مطرح است و با شرکت واگن سازی ملی نیز پروژه ساخت ۱۰۵ دستگاه و با شرکت واگن سازی تهران نیز ۱۰۵ دستگاه واگن را نهایی کردیم که به ثمر نشستن همه این سفارشات نیازمند منابع زیاد است که اساسا تامین آن از توان شهرداری خارج است و باتوجه به شرایط سخت کرونایی می بایست از منابع دولت استفاده نمائیم.
معاون شهرداری تهران با بیان این که با حمایت دولت هم از بیکار شدن جوانان جلوگیری می شود و هم حمل و نقل پاک توسعه می یابد، اضافه کرد: اگر ۱۵۰۰ واگن مورد نیاز تامین گردد می توان ظرفیت حمل و نقل مترو را از دو میلیون مسافری که امروزه از آن استفاده می نمایند به ۶ میلیون ارتقا داد که این گام موثری در امتداد حمل و نقل پاک است. امیدواریم سال آینده بتوانیم با تولیدات ملی بیشتری نقش آفرینی نماییم.
منبع:

1399/05/20
14:22:23
5.0 / 5
1939
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما