در دانشگاه امیركبیر؛

500 دانشجوی پژوهش محور درخواست حذف ترم دادند

500 دانشجوی پژوهش محور درخواست حذف ترم دادند به گزارش این با من معاون دانشجویی دانشگاه امیركبیر اظهار داشت: 500 دانشجوی پژوهش محور این دانشگاه در ترم گذشته درخواست حذف ترم دادند كه با 90 درصد درخواست ها موافقت شد.سیاوش خرسندی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از دانشجویان این دانشگاه در ترم گذشته درخواست حذف ترم دادند، اظهار نمود: به سبب اینکه تعداد درخواست ها برای حذف ترم زیاد بود، آنها را مورد به مورد بررسی نکردیم بلکه با تعریف یک چهارچوب خاص، آنها را دسته بندی کردیم.
وی با اشاره به اینکه حذف ترم بوسیله کمیسیون موارد خاص بررسی و تایید می شود، اضافه کرد: ما برای بخش تحصیلات تکمیلی و اداره آموزش دانشکده ها مجوزی صادر کردیم که درخواست های حذف ترم را که در چهارچوب تعریف شده می گنجند را بررسی نمایند.
دبیر کمیسیون موارد خاص دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: عمده درخواست ها برای حذف ترم مربوط به دانشجویانی بوده که در دوره پژوهش قرار داشته اند نه آموزش.
خرسندی تعداد درخواست حذف ترم برای دانشجویان آموزش محور را حدود ۳۰ تا ۴۰ مورد عنوان نمود و اظهار داشت: این دانشجویان دلیلهای مختلفی را چون بیماری و یا عدم دسترسی به اینترنت را برای درخواست حذف ترم خود مطرح می کردند.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه نزدیک به ۵۰۰ دانشجوی پژوهش محور در ترم گذشته درخواست حذف ترم داده اند، اشاره کرد: این دانشجویان در مرحله پژوهش قرار داشته و درس نداشتند و به سبب اینکه در این دوره نتوانسته بودند در دانشگاه حضور یابند، اعلام نمودند پروسه پژوهش آنها لطمه دیده است.
خرسندی در آخر اظهار داشت: کمیسیون موارد خاص دانشگاه با اکثریت این درخواست ها (حدود ۹۰ درصد) موافقت کرده است.


منبع:

1399/05/11
15:23:40
5.0 / 5
1820
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما