دانشگاه الزهرا اعلام كرد؛

شرایط اسكان دانشجویان در خوابگاه

شرایط اسكان دانشجویان در خوابگاه معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) اعلام نمود: دانشجویان ساكن خوابگاه برای تخلیه وسایل شخصی خود می توانند تا 18 تیرماه به دانشگاه مراجعه كنند.به گزارش این با من به نقل از مهر، معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ باتوجه به لزوم آماده سازی خوابگاه های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید و انجام امور تاسیساتی و اقدامات عمرانی در تابستان، از تمامی دانشجویان مقاطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد ساکن در خوابگاه های دانشجویی به استثنای دانشجویان واجد شرایط که تاییدیه آموزشی برای اسکان در خوابگاه دارند، درخواست می شود تا ۱۸ تیرماه به خوابگاه فرزانگان مراجعه و نسبت به تحویل وسایل و تخلیه اتاق خود اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: دانشجویان فقط می توانند همه روزه از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ برای جمع آوری وسایل و تخلیه اتاق در خوابگاه مراجعه کنند. به سبب حفظ سلامتی در شرایط پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، امکان حضور دانشجویان در خوابگاه بعد از ساعت ۱۴: ۳۰ و یا اقامت آنان در خوابگاه فراهم نمی باشد.
دانشجویان مقطع دکتری که دارای واحد رساله هستند، دانشجویان مقطع دکتری که امتحان جامع دارند (با توجه به تاریخ آزمون اسکان به مدت یک هفته) و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که دارای واحد پایان نامه هستند و بطور قطع تا اختتام تابستان از پایان نامه خود دفاع می کنند، (مشروط بر اعلام تاریخ قطعی دفاع از جانب دانشکده در سامانه گلستان دانشجویان) واجد شرایط اسکان در خوابگاه هستند.
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشکده های فیزیک-شیمی، علوم زیستی و فنی-مهندسی که واحد آزمایشگاهی دارند نیز می توانند در خوابگاه اسکان داشته باشند.

1399/04/07
21:31:08
5.0 / 5
2152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما