فرآیند برگزاری امتحانات آخر ترم دانشجویان دانشگاه تهران تشریح شد

فرآیند برگزاری امتحانات آخر ترم دانشجویان دانشگاه تهران تشریح شد به گزارش این با من دانشگاه تهران با انتشار اطلاعیه ای فرآیند برگزاری امتحانات آخر ترم دانشجویان این دانشگاه برای نیم سال تحصیلی جاری ۹۸-۹۹ را شرح داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، طبق اطلاعیه دانشگاه تهران؛ ارزیابی تحصیلی دانشجویان در نیم سالجاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به صورت غیرحضوری و در مقطع کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی به دو شیوه حضوری و یا غیرحضوری صورت می گیرد. در واقع در مقطع کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی، ارزیابی پایانی بر اساس نظر استاد درس مربوط بوده و شیوه ارزشیابی (ارزیابی مستمر در طول ترم، امتحان برخط، امتحان حضوری، …) به اعضای هیأت علمی تفویض شده است.
طبق نظرسنجی به عمل آمده بعضی از اساتید، شیوه آزمون غیر حضوری و برخی دیگر شیوه آزمون حضوری را انتخاب شده است. ازاین رو با عنایت به تمایل بعضی از اعضای هیأت علمی به آزمون حضوری، دانشجویان ساکن تهران و قم در دانشکده محل تحصیل خود و سایر دانشجویان، طبق هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه پیام نور در یکی از مراکز منتخب پیام نور نزدیک محل سکونت خود آزمون خواهند داد.
لیست حوزه های امتحانی در سامانه جامع آموزش (سامانه گلستان) برای دانشجویان دوره کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی و یا دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی که دروس جبرانی در مقطع کارشناسی دارند، بارگذاری گردیده و قابل انتخاب است.
امتحانات حضوری دروس مقطع کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی طبق تقویم آموزشی و برنامه زمان بندی اعلام شده برای هر درس از تاریخ 5 تیر برگزار می شود.
ضروریست تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی با رفتن به سامانه جامع آموزش (سامانه گلستان) فقط یکی از مراکز مندرج در فهرست را بعنوان محل برگزاری امتحانات خود مشخص کنند.
همینطور در مورد دروس تعیین شده برای امتحان حضوری، دانشجو باید در تاریخ و ساعت هر امتحان بر مبنای تقویم آموزشی در محل حوزه امتحانی حضور داشته باشد. همینطور توضیحات مربوط به تعیین حوزه یا محل آزمون و سایر موارد ضروری در سامانه جامع آموزش (سامانه گلستان) عرضه شده است. امتحانات حضوری با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزاری امتحانات و بر مبنای تصمیم استاد درس مربوطه به صورت تشریحی، تستی و یا تلفیقی از تستی و تشریحی خواهد بود.
دانشجویان دوره کارشناسی که دروس گروه معارف اسلامی را بعنوان دروس عمومی دریافت نموده اند با رفتن به درس های دارای امتحان حضوری دانشکده معارف و اندیشه اسلامی از وضعیت امتحان پایانی خود اطلاع حاصل نمایند.
امتحانات غیرحضوری کارشناسی ارشد، دکتری و آن بخش از دروس مقطع کارشناسی و دکتری عمومی دامپزشکی که به صورت حضوری برگزار نمی گردد، به صورت ارزیابی مستمر در طول ترم (تمرین، پروژه، امتحان، …) و آزمون الکترونیکی برخط صورت خواهد گرفت. امتحانات برخط نهایی بر مبنای تقویم آموزشی و برنامه زمانی امتحانات برگزار می شود. چنانچه به هردلیلی آزمون مربوطه در تاریخ مقرر برگزار نشود، استاد درس مربوطه حداکثر تا آخر تیرماه هماهنگی و اقدام لازم نسبت به انجام آزمون مربوطه را به عمل آورد.
منبع:

1399/03/26
23:42:08
5.0 / 5
2196
تگهای خبر: آزمون , آموزش , اساتید , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما