راه اندازی پارك اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه دو جانبه

راه اندازی پارك اقتصاد دیجیتال با امضای تفاهم نامه دو جانبه این با من: با امضای تفاهم نامه دو جانبه میان معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات پارك اقتصاد دیجیتال پردیس راه اندازی می شود.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا طی مراسمی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات تفاهم نامه راه اندازی پارک اقتصاد دیجیتال به امضا رسید.

این پارک در مساحت ۳۰ هکتار جنب پارک فناوری پردیس تاسیس خواهد شد و پذیرای شرکتهای فعال در عرصه دیجیتال خواهد بود.

از مزایای راه اندازی این پارک می توان به مواردی چون معافیت از مالیات به مدت ۲۰ سال، معافیت از حقوق کارکنان و عضویت در بسته های تشویقی سازمان فناوری اطلاعات ایران اشاره نمود.

بهره مندی از معافیت هر گونه عوارض، حقوق گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده واردات تجهیزات، امکان استفاده از سرمایه گذاری خارجی با قوانین مناطق آزاد، استفاده از ظرفیت ترک تشریفات مناقصه در انعقاد قراردادهای دولتی و افزایش ضریب امتیاز فنی شرکت در مناقصات از دیگر مزایای استقرار شرکت های فناور در این پارک است.
علاوه بر آن شرکت ها از مزایایی چون عدم تبعیت شرکتها و کارکنان فعال در پارک از قانون کار معمول کشور، بهره مندی از زمین با قیمت مناسب، امنیت و زیرساخت شهری و ارتباطی پارک و قطب مرکز دادن و منطقه ویژه اینترنتی پارک بهره مند می شوند.

منبع:

1399/03/19
11:15:41
5.0 / 5
2338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما