افزایش تولید ماسك در كشور با ساخت دستگاهی پیشرفته

افزایش تولید ماسك در كشور با ساخت دستگاهی پیشرفته این با من: یكی از شركت های دانش بنیان نیاز كشور را به وسیله دستگاه منبع تغذیه التراسونیك برای تولید ماسك در زمان شیوع ویروس كرونا رفع كرده است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، محمدرضا کرفی مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در اینباره اظهار داشت: برای تولید ماسک های سه لایه جهت تکمیل فرآیند دوخت، به دستگاه منبع تغذیه التراسونیک نیاز است که با عنایت به افزایش تقاضای جهانی برای ماسک، این دستگاه هم در کنار دیگر تجهیزات با افزایش سفارش رو به رو شده است.
وی با اشاره به ساخت این دستگاه ها در این شرکت اضافه کرد: قیمت نمونه مشابه کم کیفیت چینی این دستگاه در حدود 40 میلیون تومان است، این در شرایطی است که نمونه با کیفیت و همراه با خدمات داخلی که در شرکت تولید می شود، با حدود نصف این قیمت عرضه می شود.
کرفی با اشاره به تقاضاهای رو به ازدیاد این دستگاه و تجهیزات مشابه، اظهار نمود: هم اکنون مشغول تحویل همزمان 45 دستگاه به یکی از زیرمجموعه های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هستیم که در زمینه تولید ماسک و دیگر اقلام مورد نیاز کشور برای مقابله با کرونا فعال می باشند.
به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این محقق تصریح کرد: ساخت تجهیزاتی مانند منبع تغذیه التراسونیک، کشور را از واردات ماسک بی نیاز کرد و همین مبحث سبب شد تا ده ها کارگاه، مسجد در زمینه تولید ماسک در سرتاسر کشور فعال شوند.
منبع:

1399/02/27
15:42:45
5.0 / 5
2449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما