مصوبات جدید آموزشی در دانشگاه شهید بهشتی

مصوبات جدید آموزشی در دانشگاه شهید بهشتی به گزارش این با من دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه ای زمان برگزاری امتحانات آخر ترم، زمان حذف و اضافه، نحوه برگزاری دروس عملی و... را اعلام نمود.به گزارش این با من به نقل از مهر، دانشگاه شهید بهشتی اطلاعیه جدیدی را در مورد تسهیلات آموزشی نیمسال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ صادر کرد که جزئیات آن به شرح زیر است؛
۱- به منظور تکمیل برگزاری کلاس های آموزشی و رفع اشکال درسی دانشجویان (به صورت مجازی و یا در صورت مساعد بودن شرایط به صورت حضوری) دو هفته به طول نیمسال جاری افزوده شد.
۲- بر این اساس آخرین فرصت ثبت و تایید درخواست حذف اضطراری توسط دانشجو تا روز سه شنبه ۲۷ انجام می شود؛ همینطور آخر کلاس های اموزشی روز چهارشنبه ۴ تیرماه و بازه زمانی امتحانات دروس نظری از شنبه ۷ تیرماه تا ۲۱ تیرماه خواهد بود.
۳- دروس ترکیبی (نظری- عملی) و عملی (آزمایشگاهی، کارگاهی و...) بنا به تشخیص استاد درس و واحد آموزشی در صورت فراهم شدن شرایط، می توانند در تابستان ادامه یافته و تا پیش از شروع نیمسال آینده نسبت به ارسال نمرات آنها اقدام گردد. در غیر این صورت، این دروس می توانند به صورت ناتمام در کارنامه دانشجو درج و در نیمسال بعدی ادامه یابند. لازم است که واحد آموزشی حداکثر تا مهلت حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ نسبت به تعیین تکلیف این دروس از لحاظ ناتمام بودن یا حذف، اقدام و تصمیم گیری و مراتب را به مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه اعلام کنند.
۴- دروس نظری که به علل مختلف بنا به تشخیص شورای آموزشی واحد قابل عرضه به صورت غیر حضوری نبوده اند، از برنامه درسی نیمسال جاری دانشجویان حذف خواهد شد. لازم است معاونین آموزشی واحدها لیست دروس مذکور را حداکثر تا آخر اردیبهشت ماه به مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه ارسال کنند.
۵- دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال جاری کلیه واحدهای باقیمانده خویش را برگزیده اند و فارغ التحصیل خواهند شد، در صورت حذف الزامی برخی از دروس (مصداق بند ۴) می توانند نسبت به دریافت این دروس به صورت معرفی به استاد، حداکثر سه درس تا سقف ۹ واحد در تابستان اقدام نمایند.

1399/02/25
15:42:14
5.0 / 5
2535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما