توسط دانشگاه تهران انجام می شود؛

برگزاری كارگاه های آنلاین بهداشت روان برای دانشجویان

برگزاری كارگاه های آنلاین بهداشت روان برای دانشجویان به گزارش این با من رئیس مركز مشاوره دانشگاه تهران اظهار داشت: كارگاه های آنلاین بهداشت روان، توسط مركز مشاوره دانشگاه تهران برای دانشجویان كشور انجام می شود.به گزارش این با من به نقل از دانشگاه تهران، حمید پیروی اظهار داشت: باتوجه به شرایط کنونی و عدم امکان برگزاری برنامه های آموزش حضوری و نظر به لزوم ارتقا سواد سلامت روانی و همین طور افزایش سلامت روان دانشجویان، مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم و کانون همیاران سلامت روان دانشگاه های کشور، کارگاه های آنلاین بهداشت روان برگزار می نماید.
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران اضافه کرد: کلیه دانشجویان دانشگاه های کشور می توانند در این کارگاه ها به صورت رایگان شرکت نمایند و ظرفیت هر کارگاه آموزشی بیش از یک هزار نفر در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: مدرسان کارگاه های بهداشت روان، در زمان های معین با حضور در مرکز مشاوره دانشگاه، نسبت به برگزاری کارگاه ها اقدام می کنند که زمان هر کارگاه آموزشی ۹۰ دقیقه پیش بینی شده است. در آخر نیز از شیوه عملکرد و نحوه برگزاری دوره، نظرسنجی خواهد شد.
پیروی در آخر اشاره کرد: دانشجویان متقاضی می توانند بوسیله پیوند اعلامی از طرف مرکز مشاوره دانشگاه، در کارگاه مورد نظر خود ثبت نام و شرکت نمایند.


منبع:

1399/02/10
20:21:10
5.0 / 5
2445
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما