در گزارش این با من اعلام شد:

تصمیم گیری درباره اعزام دانشجویان دكتری به فرصت مطالعاتی خارج

تصمیم گیری درباره اعزام دانشجویان دكتری به فرصت مطالعاتی خارج به گزارش این با من رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: برای دانشجویان دكتری كه روادید داشته ولی به علت انتشار كرونا نتوانستند در محل تحقیق خود در خارج حاضر شوند پس از عادی شدن شرایط تصمیمات لازم اتخاذ می شود.مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت دانشجویان دكترایی كه به علت شرایط كرونا نتوانستند برای فرصت مطالعاتی خارج از كشور حاضر شوند، اظهار داشت: تصمیمات لازم با رعایت حقوق قانونی برای آن دسته از دانشجویان دكتری كه باوجود داشتن روادید، به علت مشكلات ناشی از شیوع كرونا موفق به حضور در محل تحقیق خود در خارج از كشور نشده اند، بعد از عادی شدن شرایط اتخاذ می شود.
وی درباره آمار دانشجویانی كه روادید داشته ولی به علت شرایط كرونا نتوانسته اند در محل تحقیق خود در خارج از كشور حاضر شوند، اضافه كرد: با عنایت به این مساله كه تمام این دانشجویان كه با این مشكل رو به رو شده اند به سازمان امور دانشجویان رجوع نكرده اند، آمار دقیقی از تعداد آنها نداریم.
رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه كرد: اما به طوركلی، اعلام نموده ایم دانشجویانی كه فعالیتهای مربوط به اعزام خویش را انجام داده ولی به علت شیوع كرونا موفق به حضور در محل تحقیق خود در خارج از كشور نشده اند، پس از رفع بحران كرونا به سازمان امور دانشجویان رجوع كنند تا به آنها كمك گردد.
وی اضافه كرد: باتوجه به تعطیلات دانشگاه های داخل و خارج از كشور به علت شیوع كرونا برای رفع نگرانی و حفظ سلامت دانشجویان دكتری در حال استفاده از فرصت تحقیقاتی هم تدابیری اتخاذ شده است.
صدیقی یادآورشد: این دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشكل خاص در محل تحقیق خود، با عنایت به هماهنگی به عمل آمده از جانب سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با وزارت امور خارجه مستقیماً با بخش كنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در كشور محل تحقیق خود تماس حاصل كنند.
وی اضافه كرد: در صورت اقامت كمتر از مدت تعیین شده در محل تحقیق، بعد از بازگشت با هماهنگی دانشگاه محل تحصیل در داخل كشور، مساعدت ممكن به عمل خواهد آمد.

1399/01/21
13:32:37
5.0 / 5
2857
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما