معاون آموزشی دانشگاه خبر داد

احتمال طولانی شدن نیمسال تحصیلی جاری

احتمال طولانی شدن نیمسال تحصیلی جاری به گزارش این با من معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با تاكید بر اینكه دانشجویان جهت استفاده از كلاس های مجازی اینترنت شخصی تهیه كنند، اظهار داشت: باتوجه به وضعیت فعلی امكان طولانی شدن ترم پایانی تا اواسط مرداد سال نود و نه را داریم.


دكتر محمدرضا كرباسی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب با تاكید بر اینكه هیچ كلاس حضوری پیش از اختتام سال در دانشگاه تربیت مدرس برگزار نمی گردد اشاره كرد: تمامی دانشجویان ساكن خوابگاه، خوابگاه های خودرا به مقصد محل اقامت خود ترك كردند. بدین سبب به هیچ عنوان كلاس های آموزشی حضوری تا اختتام اسفند نخواهیم داشت.
ایشان سپس با تاكید بر اینكه دانشجویان برنامه های آموزشی دانشگاه تربیت مدرس را بوسیله آموزش های مجازی و غیر حضوری دنبال كنند، اظهار داشت: اغلب دانشجویان به این نوع آموزش ها دسترسی دارند و اگر بخواهند با كمك یك لپ تاپ یا موبایل و با دسترسی به اینترنت می توانند از كلاس های آنلاین مجازی بهره مند شوند.
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اظهار نمود: با توجه به این كه امكان ادامه روند شیوع كرونا ویروس پس از عید نیز وجود دارد بدین سبب سفارش می نماییم دانشجویان حتما تمهیدات دسترسی به آموزش های مجازی را داشته باشند.
دكتر كرباسی از گسترش پهنای باند دانشگاه تربیت مدرس برای اعضای هیات علمی آگاهی داد و اظهار داشت: با توجه به این كه ما بیشتر از 8000 دانشجو در مناطق مختلف كشور داریم بدین سبب امكان فراهم كردن دسترسی همه آنها به شبكه اینترنت را نداشتیم. بدین سبب دانشجویان باید به صورت شخصی اینترنت تهیه كنند.
دكتر كرباسی اشاره كرد: سیستم آموزش های الكترونیكی به شكلی طراحی شده است كه امكان رصد دانشجویانی كه از كلاس های آموزشی استفاده می نمایند وجود دارد و گزارش هایی در خصوص حضور یا عدم حضور دانشجو در آموزش های آنلاین ذخیره می كند.
معاون آموزشی دانشگاه تربیت مدرس درانتها از امكان طولانی شدن ترم پایانی تا اواسط مرداد 99 آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به وضعیت فعلی و تمهیدات لازم برای برگزاری كلاس های حضوری امكان طولانی تر شدن ترم تا اواخر تیر یا اواسط مرداد وجود دارد.
منبع:

1398/12/10
17:20:41
5.0 / 5
3597
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما