آمار دانشجویان نمونه وزارت بهداشت اعلام گردید

آمار دانشجویان نمونه وزارت بهداشت اعلام گردید به گزارش این با من معاون دانشجویی و فرهنگی اظهار داشت: در بیست و هشتمین جشنواره دانشجویی نمونه كشوری ۱۰ دانشجوی نمونه وزارت بهداشت با حضور معاون اول رئیس جمهور تقدیر می شوند.به گزارش این با من به نقل از مهر، مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره دانشجویی نمونه كشوری و منتخبین دانشگاه آزاد با حضور مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و دكتر سیماسادات لاری معاون دانشجویی و فرهنگی وزیر بهداشت در دانشگاه تهران برگزار گردید.
دكتر سیما سادات لاری اضافه كرد: آئین نامه دانشجویان نمونه به جهت اینكه كمترین بی عدالتی نباشد بازبینی و تنظیم شد، در حوزه وزارت بهداشت ۳۷۵ دانشجو در جشنواره دانشجویان كشوری سال ۹۸ شركت كردند كه بیشترین آنها با ۳۴ درصد مربوط به مقطع كارشناسی بود، ۲۷ درصد آنها دكتری تخصصی، ۱۹ درصد دكتری حرفه ای، ۱۸ درصد كارشناسی ارشد ناپیوسته و دو درصد دستیاری بودند.
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت اضافه كرد: كمیته های داوری در بخش های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و فناوری مستندات این دانشجویان را ارزیابی كردند و در نهایت ۴۳ دانشجو عرضه شدند كه ۳۰ درصد آنها كارشناسی، ۱۶ درصد كارشناسی ارشد ناپیوسته، ۲۸ درصد دكتری تخصصی، ۲۱ درصد دكتری حرفه ای و ۵ درصد دستیاری بوده اند. در مجموع ۱۰ نفر از این دانشجویان بعنوان دانشجوی نمونه كشوری از وزارت بهداشت عرضه شدند كه ۸ نفر آنها آقا و دو نفر آنها خانم هستند.
لاری در ادامه خطاب به دانشجویان نمونه كشوری اظهار داشت: مهمترین آفت در آینده شما آفت غرور و تكبر است، همه می دانیم علم بی نهایت است و آنچه شما را از بقیه متمایز می كند تواضع و فروتنی است و در این خصوص الگو علامه طباطبایی هستند كه یا بسیاری از مسائل را می گفتند نمی دانند و یا با احتمال آنرا بیان می كردند.
وی افزود: آفت دیگری كه امكان دارد با آن مواجه شوید آفت یاس و ناامیدی است كه باید صبور بوده و تاب آوری خویش را بیشتر كنید.
لاری در بخش دیگری از صحبت های خود اضافه كرد: از شما انتظار می رود الگو باشید و كمك كنید تا فرار نخبگان و فرار مغزها نداشته باشیم.
وی افزود: جوایز دانشجویان در این دوره حدود ۴۷ درصد رشد داشته است.

1398/12/03
22:11:42
5.0 / 5
3765
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , تخصص , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما