صبح امروز رخ داد؛

جان باختن برخی از دانشجویان ایرانی خارج از كشور در سقوط هواپیما

جان باختن برخی از دانشجویان ایرانی خارج از كشور در سقوط هواپیما این با من: بر اثر سقوط هواپیمای اوكراینی، برخی از دانشجویان ایرانی خارج از كشور كه مسافران این پرواز بودند، جان خودرا از دست دادند.به گزارش این با من به نقل از مهر، شنیده ها حاكی از آنست كه بر اثر سقوط هواپیمای اوكراینی بامداد امروز در حوالی صباشهر استان تهران، برخی از دانشجویان ایرانی دانشگاه های آمریكا و كانادا كه در این پرواز حضور داشتند، جان خودرا از دست دادند.
حمیدرضا ستاره كوكب، دانش آموخته دانشكده مهندسی مكانیك دانشگاه شریف به همراه همسرش نیز از سرنشینان این هواپیما بودند كه در این سانحه جان باختند.
دو فرزند دكتر اسدی لاری از مقامات وزارت بهداشت و دختر و داماد رسول سرائیان رئیس سازمان نظام صنفی كامپیوتری نیز در این پرواز حضور داشتند.
به گزارش این با من به نقل از مهر، بامداد امروز یك فروند هواپیمای بوئینگ متعلق به شركت هواپیمایی اوكراین اینترنشنال در ساعت ۶: ۱۲ از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد كی یف پرواز كرده بود، بعد از قطع ارتباطات با بخش كنترل ترافیك در ساعت ۶: ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط كرد.
هواپیما دارای ۱۶۷ مسافر و ۹ نفر خدمه پروازی بوده كه همه سرنشینان آن جان باخته اند.


منبع:

1398/10/18
14:53:23
5.0 / 5
4061
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما