توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان؛

دلنوشته های زائران عتبات دانشگاهیان گردآوری می شود

دلنوشته های زائران عتبات دانشگاهیان گردآوری می شود این با من: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان دلنوشته های زائران دانشگاهی را در مجموعه ای گردآوری كرد و این دل نوشته ها به صورت صوت و متن به تدریج در شبكه اینترنتی لبیك و سایر شبكه های مرتبط منتشر می كند.به گزارش این با من به نقل از مهربه نقل ازستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، همچون كارهای فرهنگی عتبات دانشگاهیان كه به همت بخش رسانه در دوره بیست و یكم در محل استقرار دانشگاهیان در كربلای معلی انجام شد، طرح «از بهشت می نویسم» بود.
ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همواره به دنبال ثبت لحظه های ماندگار معنوی زائران دانشگاهی از پیش از سفر تا اختتام حضور زائران در اعتاب مقدسه بوده است تا دیگر جوانان دانشگاهی كشور را در این تجربه معنوی سهیم نموده و در امتداد تبلیغ و ترویج فرهنگی دینی– مذهبی در میان قشر جوان دانشگاهی فعالیت موثر داشته باشد.
در بیست و یكمین دوره عتبات دانشگاهیان، پایگاه لبیك در هتل محل استقرار دانشجویان در كربلای معلی مبادرت به جمع آوری خاطرات، دلنوشته ها، سفرنامه ها و مطالب ادبی دانشجویان وارد شده به شهر كربلا كرد كه الان در مجموعه ای در دو جلد بالغ بر ششصد صفحه گردآوری شده است.
گفتنی است، خاطرات و دل نوشته های زائران به صورت صوت و متن به تدریج در شبكه اینترنتی لبیك، سایت لبیك و شبكه های اجتماعی این مجموعه به نام زائران منتشر خواهد شد.
علاقمندان می توانند برای مشاهده ویدیوهای دل نوشته های زائران عتبات دانشگاهیان به لینك زیر بازگشت كنند:
از بهشت می نویسم...


منبع:

1398/10/05
22:17:41
5.0 / 5
4245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما