غذای متفاوت فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی برای روز شكرگزاری

غذای متفاوت فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی برای روز شكرگزاری به گزارش این با من فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی در ویدئوی جدید خود در مورد غذای روز شكرگزاری و ایده های خود در مورد آن صحبت كردند.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، فضانوردان "ایستگاه فضایی بین المللی" (ISS)، ایده های خلاقانه ای را برای غذای روز شكرگزاری در سر دارند.
این فضانوردان، به مناسبت روز شكرگزاری، ویدئویی از خود منتشر نمودند و در آن، به صحبت درباره این روز و بیان احساسات خود در مورد آن پرداختند. اما صحبت در مورد روز شكرگزاری بدون اشاره كردن به غذای مخصوص این روز لطفی ندارد. "اندرو مورگان" (Andrew Morgan)، از فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی در این ویدئو اظهار داشت: هنگامی كه به روز شكرگزاری فكر می نماییم، خانواده، دوستان و همینطور غذای این روز را به یاد می آوریم.
وی ادامه داد: ما در مورد خانواده و دوستانمان، صحبت های زیادی داشتیم اما می خواهیم از یك غذای واقعی هم در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی لذت ببریم.
روز شكرگزاری، هر سال در چهارمین پنجشنبه ماه نوامبر و در انتها فصل درو برگزار می گردد تا مردم به واسطه آن، شكر داشتن نعمت های مادی و معنوی را به جا بیاورند.
مورگان به همراه "كریستینا كوك" (Christina Koch) و "جسیكا میر" (Jessica Meir)، دو فضانورد دیگر ایستگاه فضایی بین المللی، در مورد بسته های غذایی متفاوتی كه مقرر است در این روز مورد استفاده قرار بگیرند، صحبت كردند. آنها تصمیم دارند علاوه بر غذاهای مرسوم روز شكرگزاری مانند بوقلمون، ایده های خلاقانه دیگری هم به كار ببرند.
مورگان افزود: غذای ما برای روز شكرگزاری، علاوه بر بوقلمون، سبزیجاتی مانند لوبیای سبز و سیب زمینی شیرین را هم شامل می شود.


میر، دیگر فضانورد دیگر ایستگاه فضایی بین المللی هم اظهار داشت: سیب زمینی شیرین در خانه من بسیار مورد توجه است اما در اینجا باید تغییراتی روی آن صورت بگیرد. ما باید كمی آب به سیب زمینی شیرین بسته بندی شده اضافه نماییم تا برای مصرف آماده شود.
وی ادامه داد: داشتن این غذاها در كنار بوقلمون می تواند یك وعده غذایی عالی را برای شام روز شكرگزاری فراهم آورد.1398/09/07
12:22:54
5.0 / 5
4251
تگهای خبر: مناسب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما