برگزاری دوره دانش افزایی اساتید علمی دانشگاه پیام نور با مبحث تعلیم و تربیت

برگزاری دوره دانش افزایی اساتید علمی دانشگاه پیام نور با مبحث تعلیم و تربیت به گزارش این با من مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دوره دانش افزایی استادان علمی دانشگاه پیام نور با مبحث تعلیم و تربیت در زیرآب مازندران برگزار گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین نبوی با اشاره به دوره های دانش افزایی استادان اظهار داشت: این دوره ها از سال ۹۰ بعد از طرح در شورایعالی انقلاب فرهنگی و تصویب در جهت اسلامی شدن دانشگاه ها و همینطور با هدف ارتقای سطح معلومات دینی، اخلاقی و معنوی استادان در دانشگاه ها پایه گذاری شد.
وی با عنوان اینكه دوره دانش افزایی استادان تابحال در ۵ مبحث «اخلاق علمی و حرفه ای»، « تعلیم و تربیت»، «تاریخ و تمدن اسلامی»، «علوم دینی و فلسفه علمی» و «اندیشه سیاسی» در سطح دانشگاه ها برگزار شده است، اضافه كرد: سطح 3 تعلیم و تربیت الان در دانشگاه پیام نور زیرآب مازندران در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی خصوصیت خاص این دوره را حضور حجت الاسلام دكتر افتخاری استاد برجسته و مطرح كشوری برای بهره مندی اساتید عنوان نمود.
انتهای


1398/08/18
15:19:37
5.0 / 5
4326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما