رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

امكان كمك مالی به صندوق های خیریه دانشجویی را نداریم

امكان كمك مالی به صندوق های خیریه دانشجویی را نداریم به گزارش این با من رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اظهار داشت: صندوق رفاه امكان كمك مالی به صندوق های خیریه دانشجویی را ندارد چون این صندوق ها غیردولتی بوده و مصوبه ای برای كمك به آنها وجود ندارد.ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ایجاد صندوق های خیریه دانشجویی در دانشگاه ها برای كمك به دانشجویان بی بضاعت اظهار داشت: صندوق های خیریه در اغلب دانشگاه ها به وجود آمده و فقط به دانشجویان وام می دهند و تمام اعتبار آن نیز از اساتید، كارمندان و افراد خیرخواه تامین می شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه كرد: صندوق رفاه وزارت علوم، دانشگاه ها را برای ایجاد این صندوق ها تشویق می كند ولی امكان كمك به آنها از طرف صندوق رفاه دانشجویان وجود ندارد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اشاره كرد: این صندوق ها غیردولتی بوده و خارج از شمول نهادهای نظارتی هستند بدین سبب از تشكیل این صندوق ها در دانشگاه ها، استقبال می نماییم، ولی مصوبه ای برای كمك مالی به این صندوق ها نداریم، دانشگاه ها خود آنرا ایجاد می كنند.
به گزارش این با من به نقل از مهر، صندوق های خیریه دانشجویی به منظور كمك به دانشجویان بی بضاعت در دانشگاه ها ایجاد می شود، دانشجویان بی بضاعت توسط اساتید، بسیج دانشجویی و تشكل ها شناسایی به صندوق های خیریه دانشجویی دانشگاه ها معرفی شده و كمك های لازم به آنها صورت می گیرد.
بخشی از اعتبارات این صندوق ها قبل از این بگفته رئیس سابق صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تامین می شد.

1398/07/04
13:31:04
5.0 / 5
4180
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما