رئیس سازمان امور دانشجویان:

بخشنامه جدید خوابگاههای خودگردان بزودی ابلاغ می شود

بخشنامه جدید خوابگاههای خودگردان بزودی ابلاغ می شود به گزارش این با من رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: خوابگاه های خودگردان پس از گذشت چند سال تحت نظر دانشگاه های مادر استان ها ساماندهی و بازبینی شده اند و بزودی بخشنامه جدید این خوابگاه ها ابلاغ می شود.به گزارش این با من به نقل از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، مجتبی صدیقی درباب ظرفیت خوابگاه های غیردولتی اظهار داشت: قسمتی از ظرفیت خوابگاه های غیردولتی كه پیش بینی جذب دانشجو داشتند به سبب كمبود دانشجو خالی مانده است لیكن در حوزه خوابگاه های دولتی هم اكنون به ندرت خوابگاهی هست كه مورد استفاده قرار نگیرد.
وی در مورد خوابگاه های مربوط به دانشجویان دختر اظهار داشت: در بعضی موارد چند خوابگاه برای دختران پیش بینی شده بود، اما تعداد دانشجویان دختر به ظرفیت مورد نظر نرسید و ظرفیت ها خالی ماند.
رئیس سازمان امور دانشجویان در ادامه اشاره كرد: ظرفیت خوابگاه ها برای پذیرش دانشجویان پسر همیشه با كمبود مواجه می باشد، اما آن تعداد از دانشجویان پسر كه بدون خوابگاه مانده اند به خوابگاه های خودگردان انتقال داده شده اند.
صدیقی اضافه كرد: در سال تحصیلی جدید ۶۰ خوابگاه با ظرفیت ۱۲ هزار دانشجو به خوابگاه های فعلی دانشگاه های دولتی افزوده خواهد شد كه برخی از این خوابگاه ها تازه راه اندازی شده اند و برخی استیجاری هستند.
وی در مورد ساماندهی وضعیت خوابگاه های بخش خصوصی اشاره كرد: خوابگاه های خودگردان پس از گذشت چند سال تحت نظر دانشگاه های مادر استان ها ساماندهی و بازبینی شده اند و بزودی بخشنامه جدید این خوابگاه ها به دانشگاه ها ابلاغ خواهد گردید.

1398/06/23
13:50:35
5.0 / 5
4282
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , رفاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما