تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره بین المللی فارابی

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره بین المللی فارابی به گزارش این با من مهلت ارسال آثار به دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین المللی فارابی تمدید گردید.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر حسین میرزایی، رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین ­المللی فارابی با بیان تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اظهار داشت: دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین ­المللی فارابی به علت تماس­ های علاقه مندان بخصوص ناشران، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی برای ثبت و ارسال آثار، زمان ثبت آثار در سامانه را تا نیمه مهرماه تمدید و اعلام نموده است كه این مدت قابل تمدید مجدد نیست.

تمامی پژوهشـگران حوزه علـوم انسـانی و اسـلامی، دانشگاه­ ها، موسسات پژوهشی و ناشران تنها تا آخر دوشنبه، پانزدهم مهر ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند، آثار خویش را شامل «كتاب پژوهشی»، «گـزارش نهایی پژوهش» «رساله دكتری» و «پایان نامه كارشناسی ارشد» كه در سه سال قبل (از ابتدای فروردین ۱۳۹۵ تا آخر اسفند ۱۳۹۷) انجام شده است، در سایت جشنواره به نشانی (WWW.FARABIAWARD.IR) ثبت كنند.

وی اضافه كرد: آثار علمی در این جشنواره در پانزده گروه علمی «اخلاق، ادیان و عرفان»، «تاریخ، جغرافیا و باستان ­شناسی»، «حقوق»، «زبان، ادبیات و زبان­ شناسی»، «علوم اجتماعی و علوم ارتباطات»، «علوم اقتصادی، مدیریت و علوم مالی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم ورزشی»، «علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای»، «علوم قرآنی، تفسیر و حدیث»، «فقه و اصول»، «فلسفه، منطق و كلام»، «فناوری اطلاعات، اطلاع ­رسانی و كتابداری»، «مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)»، «مطالعات هنر و زیبایی­ شناسی» و «مطالعات میان رشته­ ای» دریافت می ­شوند. بخش بین الملل جشنواره هم آثار مربوط به حوزه ایران شناسی و اسلام شناسی را دریافت می كند.

بر اساس اعلام واحد اطلاع رسانی و تبلیغات یازدهمین جشنواره بین المللی فارابی، جشنواره بین المللی فارابی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، كمیسیون ملی یونسكو، آیسسكو، بنیاد ملی نخبگان و پژوهشكده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر ساله برگزار می ­شود.
1398/06/02
13:24:14
5.0 / 5
4614
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما