در گزارش این با من مطرح شد

صدورحكم بدوی برای مسئولان دانشگاه آزاد در پرونده اتوبوس دانشجویان

صدورحكم بدوی برای مسئولان دانشگاه آزاد در پرونده اتوبوس دانشجویان این با من: وكیل مدافع اولیای دم كشته شدگان در حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات از صدور حكم بدوی برای مسئولان این دانشگاه آگاهی داد.حسام نواب صفوی در گفتگو با خبرنگار مهر از صدور حكم بدوی در این پرونده آگاهی داد و اظهار داشت: طی حكم صادره از طرف دادگاه بدوی، رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و پیمانكاران متهم در این پرونده به حبس تعزیری محكوم شدند.
وی اضافه كرد: همین طور برمبنای حكم صادره، شركت پیمانكار به منع فعالیت در حوزه نقل و انتقال در مراكز دولتی، نظامی و دانشگاهی محكوم شد.
وكیل مدافع اولیای دم برخی از كشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات اضافه كرد: همین طور به منظور صلاح حال دانشجویان و جهت جلوگیری از وقوع حوادث مشابه، دانشگاه آزاد از انعقاد قرارداد حمل و نقل به صورت مستقل محروم است و هرگونه تنظیم قرارداد در این رابطه باید با حضور نماینده دادستان كل و واحد حمل و نقل شهرداری صورت گیرد.
به گزارش این با من به نقل از مهر، پنجم دی ماه سال قبل بود كه یك دستگاه اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد كه در حال انتقال دانشجویان بود، گرفتار حادثه شد و در این حادثه ۱۰ دانشجو كشته و تعدادی زخمی شدند.


منبع:

1398/06/01
00:59:13
5.0 / 5
4293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما