رئیس سازمان امور دانشجویان :

عدم استقبال دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از ارز دانشجویی

عدم استقبال دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از ارز دانشجویی این با من: رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: ثبت نام ارز دانشجویی در حال انجام شدن است اما به سبب قیمت ارز استقبال زیادی صورت نگرفته است.مجتبی صدیقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره روند ثبت نام ارز دانشجویی امسال اظهار داشت: ارز دانشجویان آزاد مطابق با همانطور كه قبلاً اعلام شده بود پرداخت می شود. به تدریج دانشجویان در حال ثبت نام بوده و به بانك ها معرفی می گردند.
وی با اشاره به قیمت ارز افزود: دانشجویان با عنایت به قیمت ارز استقبال زیادی نداشته اند.
رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه كرد: نرخ ارز برای دانشجویان ایرانی متقاضی تحصیل در دانشگاه های خارج از كشور در شش ماهه اول ۹۸ دقیقاً مشابه نرخ ارز در شش ماهه دوم سال ۹۷ است. در واقع ارز دانشجویی در سال ۹۸ همانند شش ماهه دوم سال قبل به صورت آزاد محاسبه می شود.
وی اشاره كرد: برمبنای اعلام بانك مركزی نرخ ارز دانشجویان در شش ماهه اول سال ۹۸ به صورت ارز شناور كه هر روز بانك اعلام می كند (ETS) محاسبه می شود.
صدیقی درباب شرایط ثبت نام برای دریافت ارز دانشجویی نیز اظهار داشت: این شرایط همانند شرایطی است كه در شش ماهه دوم سال ۹۷ اعلام شده بود، به شكلی كه متقاضیان ارز دانشجویی باید ویزای دانشجویی داشته و در مقاطع كارشناسی ارشد و دكتری تحصیل كنند و همین طور ارز دانشجویی در دوره كارشناسی نیز به كسانی تعلق می گیرد كه تحصیل خودرا پیش از اردیبهشت سال ۹۷ آغاز نموده اند.


منبع:

1398/05/05
14:01:08
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: ثبت نام , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما