دانشجویان پیام نور تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال وام شهریه می گیرند

دانشجویان پیام نور تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال وام شهریه می گیرند این با من: دانشجویان دانشگاه پیام نور با عنایت به تفاهم نامه این دانشگاه با یكی از بانكهای قرض الحسنه كشور تا سقف 200 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه كمك هزینه شهریه دریافت نمایند.به گزارش این با من به نقل از مهر، بامداد امروز تفاهمنامه همكاری به منظور اعطای تسهیلات قرض الحسنه كمك هزینه شهریه دانشجویان، میان محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور و یكی از بانكهای قرض الحسنه منعقد شد.
موضوع تفاهم نامه
بر اساس این تفاهمنامه، تسهیلات قرض الحسنه كمك هزینه شهریه به دانشجویان معرفی شده از طرف دانشگاه پیام نور با عاملیت بانك طرف تعهد دانشگاه طبق شرایط تفاهم نامه، ضوابط جاری بانك و به میزان تمام ترم های مجاز اعلامی توسط دانشگاه پرداخت می شود.
شرایط تفاهم نامه
هر یك از دانشجویان متقاضی می توانند در صورت معرفی كتبی از طرف دانشگاه پیام نور به شعب بانك طرف تعهد دانشگاه مراجعه نموده و طبق ضوابط بانك و با عنایت به مبلغ تأیید شده از طرف دانشگاه، تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه دریافت نمایند.
تسهیلات ارائه شده بر اساس عقد قرض الحسنه و با كارمزد كمتر از ۴ درصد برمبنای مانده بدهی سالانه برای هر دانشجو محاسبه می شود.
مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی حداكثر ۴۸ ماه و به ازای هر سال تحصیلی حداكثر ۱۲ قسط مطابق با مقطع تحصیلی و اعلام دانشگاه است.
در این تفاهمنامه، بانك طرف تعهد دانشگاه به منظور رفاه حال دانشجویان، امكان ورود دانشجویان در سامانه های افتتاح حساب آنلاین و سامانه پرداخت تسهیلات به صورت آنلاین را فراهم نموده است و دانشجویان بعد از افتتاح حساب و تشكیل پرونده، تسهیلاتی معادل با كل شهریه تقریبی خود تا زمان فارغ التحصیلی به صورت یكجا دریافت می كنند.


منبع:

1398/04/18
13:13:22
5.0 / 5
4431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما