رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد

راه اندازی سامانه الكترونیك كمك های نقدی دانشگاهیان پیام نور به هموطنان سیل زده

راه اندازی سامانه الكترونیك كمك های نقدی دانشگاهیان پیام نور به هموطنان سیل زده این با من: رئیس دانشگاه پیام نور از طریق اندازی سامانه الكترونیك كمك های نقدی دانشگاهیان پیام نور به هموطنان سیل زده آگاهی داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر محمدرضا زمانی اضافه كرد: این سامانه با عنایت به درخواست های مكرر دانشگاهیان پیام نور در سراسر كشور كه همواره در تمامی بحران ها بنا به وظیفه انسان دوستی در كنار مردم ایران حضور فعال داشته اند و همین طور در نظر گرفتن پراكنش بالای جغرافیایی دانشگاه، طراحی و در اختیار همكاران قرار گرفته است.
وی ادامه داد: هر كدام از همكاران علمی و یا اداری دانشگاه پیام نور می توانند با ورود به سامانه جامع اداری و مالی (ERP) برمبنای تمایل خود از یك تا ۵ روز از حقوق خودرا برای كمك به هموطنان سیل زده اهدا نمایند.
رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به درخواست های دانشجویان برای كمك به سیل زدگان اظهار نمود: آن دسته از دانشجویان و هموطنان عزیز كه به سامانه فوق دسترسی ندارند، می توانند وجوه نقدی خودرا به شماره حساب ۷۳۰۱۶۰۱۰( به نام دانشگاه پیام نور) بانك تجارت شعبه شهید محلاتی كه به این امر اختصاص داده شده واریز نموده و رسید را ارائه نمایند تا برای كمك به لطمه دیدگان از حادثه سیل اختصاص پیدا كند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دكتر زمانی درانتها تصریح كرد: فضای فیزیكی كلیه مراكز و واحدهای دانشگاه از شروع شروع بحران، برای اسكان و كمك به سیل زدگان در اختیار ستادهای بحران استانی و شهرستانی قرار گرفته است.1398/01/21
14:20:32
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما