آغاز ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی دانشگاه آزاد

آغاز ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی دانشگاه آزاد به گزارش این با من ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارتهای عربی اسفند ماه ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه شروع شد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی اسفند ماه ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز چهارشنبه، ۲۴ بهمن ماه شروع شد و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه اول اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
آزمون های مربوطه در روز جمعه ۱۰ اسفند ماه ۹۷ به صورت همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، كرج، كرمان، كرمانشاه، یزد، رشت و همدان برگزار می شود. زمان دریافت كارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۸ اسفند ماه است.
داوطلبان می توانند در صورت تمایل با رجوع به سامانه مركز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت نام اقدام نموده و همینطور از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون ها آگاهی یابند.
بر مبنای اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، به علت برگزاری همزمان آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی هر داوطلب مجاز به ثبت نام در یكی از آزمون های مذكور است و شركت همزمان در دو آزمون فوق امكان پذیر نیست.1397/11/24
15:56:28
5.0 / 5
4778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما