اعطای بورس به دانشجویان رشته تربیت بدنی و قهرمانان برجسته ملی

اعطای بورس به دانشجویان رشته تربیت بدنی و قهرمانان برجسته ملی به گزارش این با من فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا به همراه فدراسیون ورزش های دانشگاهی چین بورسیه تحصیلی می دهد.به گزارش این با من به نقل از وزارت علوم، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی آسیا (AUSF) به همراهی فدراسیون ورزش های دانشگاهی چین(FUSC) به دانشجویان رشته تربیت بدنی و قهرمانان برجسته ملی، بورسیه های تحصیلی در سطوح كارشناسی، كارشناسی ارشد، دكتری و دوره های كوتاه مدت یك ساله اعطا می كند.
بر اساس اطلاعیه این فدراسیون، شرایط دریافت بورسیه های تحصیلی شامل دارا بودن ملیت ایرانی، تسلط كامل به زبان انگلیسی، موفقیت در مصاحبه حضوری، تلفنی یا اسكایپ است.
همچنین افرادی كه دارای مدارك آیلتس، تافل یا HSK باشند در اولویت قرار خواهند گرفت. ترجمه ریز نمرات و مدرك دانشگاهی به زبان انگلیسی، عرضه پروپوزال یا study plan به زبان انگلیسی و دو معرفی نامه از استاد یا دانشیار به زبان انگلیسی هم از دیگر شرایط دریافت این بورسیه است.
همچنین، متقاضیان واجد شرایط می توانند به ادارات كل تربیت بدنی بخش های آموزش عالی و روسای هیات های ورزش های دانشگاهی استان رجوع و یا مدارك خویش را تا تاریخ ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ به این فدراسیون ارسال نمایند. بدیهی است درخواست های پس از این تاریخ مورد بررسی قرار نمی گیرد.
علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات تكمیلی درمورد شرایط سنی متناسب با بورسیه مقاطع مختلف و آگاهی از جزئیات بیشتر به سایت فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به آدرس الكترونیكی http: //www.iusf.ir رجوع كنند.

1397/10/28
20:40:02
5.0 / 5
4949
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما