وزیر علوم تاكید كرد

لزوم تبیین ماموریت و برنامه های صندوق نوآوری در دانشگاه ها، حمایت وزارت علوم از صندوق

لزوم تبیین ماموریت و برنامه های صندوق نوآوری در دانشگاه ها، حمایت وزارت علوم از صندوق این با من: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از صندوق نوآوری و شكوفایی، دانشگاه ها و مراكز آموزش عالی كشور را ˮسرچشمه ایده های نو و نوآوری در كشورˮ توصیف و اشاره كرد: از آنجائیكه مؤسسان شركت های دانش بنیان برآمده از دانشگاه ها و جزو نخبگبان دانشگاهی هستند، تبیین برنامه های صندوق در بین اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تكمیلی یك لزوم اساسی است.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر منصور غلامی پگاه امروز (یكشنبه) ضمن بازدید از بخش های مختلف صندوق نوآوری و شكوفایی در نشستی مشترك با اعضای هیات عامل این صندوق در جریان آخرین اقدامات و برنامه های پیش روی این صندوق قرار گرفت.

وزیر علوم در این نشست اشاره كرد: مدیریت جدید صندوق نوآوری و شكوفایی می تواند با استفاده از تجربه تیم مدیریتی سابق این صندوق و باز استفاده از ایده های نو، با بررسی كارشناسی و مطالعه، نقاط ضعف را برطرف و با ایده های جدید، زمینه رونق فعالیت شركت های دانش بنیان را فراهم آورد.

غلامی اظهار داشت: توجه بیشتر به سرمایه گذاری در شركت های دانش بنیان از راه پشتیبانی از صندوق های سرمایه گذاری ریسك پذیر، توزیع متوازن تسهیلات اعطایی در سراسر كشور و ارزیابی جامع و مورد تایید عموم از نكاتی است كه می تواند به عملكرد بهتر صندوق نوآوری و شكوفایی كمك نماید.

وی اشاره كرد: وزارت علوم از برنامه های صندوق نوآوری در تقویت شركت های دانش بنیان حمایت می كند و مدیران این وزارت در كارگروه های این صندوق حضور فعال دارند.

وزیر علوم همین طور در این بازدید از مركز مشاوره تخصصی شكوفایی و بخش توانمندسازی شركت های دانش بنیان صندوق نوآوری و شكوفایی بازدید و با كارشناسان این صندوق دیدار و گفت وگو كرد.
1397/09/18
13:21:46
5.0 / 5
4497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما