تمدید زمان ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

تمدید زمان ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد به گزارش این با من معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۷ این دانشگاه تا روز دوشنبه ۱۴ آبان اطلاع داد.


به گزارش این با من به نقل از ایسنا، دكتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: با عنایت به اضافه شدن تعداد ۷۷ رشته جدید به ۶۶۱ اعلام نیاز اولیه فراخوان، درخواست تعداد زیادی از متقاضیان و همینطور پی­گیری بعضی از واحدهای دانشگاهی، كلیه متقاضیان می­ توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۴ آبان ماه با رجوع به سامانه جامع دانشگاه به آدرس http: //Sajed.iau.ir بعد از مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوطه، در صورت دارا بودن شرایط، نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند.
دكتر رهایی اضافه كرد: ثبت نام متقاضیان از شهریورماه شروع شده و تابحال بیشتر از ۱۶۰۰ نفر در رشته ­های مختلف ثبت­ نام كرده اند.
معاون آموزشی و تحصیلات تكمیلی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح كرد: ثبت نام در سامانه جذب حقی را برای استخدام متقاضیان تولید نمی ­كند و به كارگیری آنها بعد از طی نمودن كلیه مراحل جذب طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی در انتها اظهار داشت: ویرایش اطلاعات ثبت­ نام متقاضیان در ایام آینده امكان پذیر است كه زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


 

1397/08/05
13:47:40
5.0 / 5
4395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
این با من - انجام پروژه
inbaman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت این با من محفوظ است

این با من

انجام پروژه های شما